Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha tegyük fel klónozunk egy...

Ha tegyük fel klónozunk egy embert és meghal akkor ő is reinkarnálódik?

Figyelt kérdés
2011. okt. 27. 18:07
1 2 3
 1/26 kris.king ***** válasza:
Lehet klónozni?
2011. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
állatokat már klónoztak, akkor embert is biztos lehet, meg lehet klónoztak embert is már csak titokban
2011. okt. 27. 18:15
 3/26 anonim ***** válasza:
nem lehet, hanem biztos hogy klónoztak. egyébként remek kérdés(bár én nem hiszek a lélekvándorlásban)
2011. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Ha van reinkarnáció és lélek akkor persze. 2 ikertestvér sem áll messze egy ember és klónja esetétől..
2011. okt. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Nem lenne ugyanaz az ember. Más hatások, más neveltetés, más kultúra stb.
2011. okt. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
szerintem sem lenne ugyanaz a klónozott ember teljesen mint az eredeti. de akkor így létre lehet hozni materiális anyagokból a lelket ami reinkarnálódik ami nem fizikai eredetű?
2011. okt. 27. 18:32
 7/26 anonim ***** válasza:
81%

18:32

itt bukik meg a reinkarnálódás elmélete

2011. okt. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 kris.king ***** válasza:
Én nem hiszek a lélekvándorlásban. De szerintem ha klónozunk egy embert és a klón elkészül más lelke lesz.
2011. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Kérdező és ha most felteszed, hogy az emlékeit is lemásolták az eredetinek arra pedig az a válasz, hogy a tapasztalatai más emberré fogják tenni mint az eredeti. Nem hiszek a lélekvándorlásban, de a lélek felfogható tudatként is és, ha pl belőled lenne 2, akkor sem lennétek teljesen egyformák.

A tömör válasz pedig: igen.

2011. okt. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
akkor ha a lelket vagy tudatot fizikai anyaggal lelehet másolni akkor az a halál után új testben újjászületik? vagy nem mert a lélek is fizikai anyag, ő az agy azon része ami a tudatért felel? Nagyon foglalkoztat a reinkarnáció mert félek tőle ,na meg már sok(k) volt nekem ez a 19 év is :D
2011. okt. 27. 18:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!