Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tegyük fel, hogy látom a...

Tegyük fel, hogy látom a jövőmet. Vajon azok a döntéseim fogják valósság tenni, amik érzésből jönnek vagy pont azok, amiket a logika megkövetel?

Figyelt kérdés
2011. jún. 16. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Ez a habitusodtól függ, ha érzelmi beállítottságú vagy, akkor úgyis az érzéseid alapján döntesz, ha inkább racionális, akkor pedig észérvek alapján.(Ezért van jelentősége a horoszkópnak, mert tulajdonságaidat a születésed pillanatában aktuális bolygóállás határozza meg)Van egy harmadik lehetőség, amikor nem az alapján döntesz, hogy kellemes-e vagy praktikus-e, hanem, hogy erkölcsös-e.
2011. jún. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%

Mindig hallgass a "belső megérzésedre".

Ha az hallgat, akkor "az első (bevillanó) gondolat" a jó.

2011. jún. 16. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a megérzésedre hallgass.

Én sokszor nem hallgattam rá, mert alapvetően racionális gondolkodású vagyok, de meg is bántam.

Az első bevillanó gondolat legtöbbször igaz, a megérzés szinte soha nem csal meg.

24/L

2011. jún. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nagyon tudom irigyelni azokat az embereket, akik megérzés alapján megsejtük ajövőjüket, vagy hogy mi lenne nekik jó.

Ha én tudnám, hogy milyen vallású leszek egy év múlva, annak úgy, de úgy örülnék!!

Üdv: 29/L

2011. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22.02! most milyen vallású vagy?
2011. jún. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ösztön 4-ever kövesd azt...Mármint meg érzés.Én is azt csinálom évek óta és bejött még itt vagyok:P
2011. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!