Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha meghalunk utána közvetlen...

Ha meghalunk utána közvetlen reinkarnálódunk vagy eltelik valamennyi idő az új fizikai élet között?

Figyelt kérdés
2011. nov. 2. 13:32
1 2
 1/18 Antimod ***** válasza:
Most olvastam erről egy könyvet. Abban az állt, hogy változó, általában azoknak gyors a reinkarnációjuk, akiknek erős az erre irányuló "késztetése" - pl. öngyilkosok.
2011. nov. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, ez változó. Ha nem sikerült elintézni, amiért lejöttél, usgyi vissza.
2011. nov. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Attól függ milyen hamar talál testet. Lehet, hogy sorba kell állni. (Magyarországon tuti.) Itt még a túlvilágon is bürokrácia van.
2011. nov. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Quintus válasza:

Ez változó.

Nagyban függ az előző "életedtől".

Ha nem éltél teljes életet (halálos baleset, végtagvesztés, korai elhalálozás betegség miatt, stb.) szóval ha bármi olyan történt életedben ami azt lerövidítheti, megkeserítheti akkor hamar fogsz reinkarnálódni.

2011. nov. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Mivel a két élet közt eltelt időről nincs tudomásod, nincs jelentősége.
2011. nov. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ugyan! Arról van csak igazán tudomásod.
2011. nov. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó ezt hogy érted? Kifejtenéd?

2011. nov. 2. 17:28
 8/18 anonim ***** válasza:
Akkor vagy a tiszta tudat állapotában, és akkor érted meg, hogy mi miért történt, mi az amit esetleg elszalasztottál, hogy vissza kell jönnöd korrigálni, vagy új tapasztalatot szerezni.
2011. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Én előre bocsátom, hogy nem vagyok nagyon otthon a témában. Logikus amit az előttem szólok írtak, hogy az reinkarnálódik előbb, aki valamiért hamarabb "fejezte be" az életét, mint kellett volna, de én azt hallottam (és ez lehet butaság), hogy mindenkinek meg van írva, hogy meddig kell élnie. És ha valaki öngyilkos lesz, akkor egy bizonyos síkon gyötrődik annyi ideig, amíg élnie kellett volna még. Azért írtam, hogy gyötrődik, mert állítólag ott sokkal jobban szenved, mint amiért megölte magát. Nem tudom melyik elmélet lehet a helyes...

Azt is hallottam, hogy a lélek választja ki a szülőket, hogy melyik családba szülessen. De ezt butaságnak tartom, arra tekintettel, hogy akkor a rossz szülőkre, ahol semmi keresnivalója egy gyereknek miért kerül a választás... (?!)

2011. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Mert nem üdülni jövünk ide.
2011. nov. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!