Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A következő életem jobb lesz?...

A következő életem jobb lesz? Van egyáltalán következő élet?

Figyelt kérdés

Nem kell nekem már ez az élet utálom magamat mind külsőleg mind belsőleg.

Egész életemben csak céljaim voltak, de eredmények szinte semmi.

Mi értelme lenne így élni?

Ha nincs jó eszem, legalább külsőleg lennék jó de nekem egyik sincs.


2011. aug. 21. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyél elkeseredett..

Velem is rengeteg rossz dolog történt,pl: az elmult 6 évben sorra haltak meg a szeretteim,folyton temetésekre jártam ,és akkor ez még a fele sem annak a tömérdek dolognak ami velem történt.

De mindenki csodál,és odáig van,hogy milyen erős vagyok,pedig én sem vagyok megelégedve magammal külsőleg..

Egyszerűen határozottnak kell lenned, mert TE vagy a saját sorsod irányítója (legalábbis amiben tudod)

Ha nem érzed jól magad a bőrödben, menj el egyszer egy szépségszalonba, változtass új frizurát.

Esetleg ,ha van rá módod költözz el, kezdj egy teljesen új éltetet, minthogyha a régi éned meghalt volna..

Egy dolgot ne felejts el: Ne nézz sose a múltba vissza, mindig csak előre nézzél!!

És fő a pozitivum, meg kell látni az élet apró örömeit!


17/L

2011. aug. 21. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ha nem vagyok túl indiszkrét, leírnád ,hogy milyen rossz dolgok történtek veled szeretteid elvesztésén túl?

Egyébként nagyon szépen köszönöm a válaszod.

2011. aug. 21. 19:07
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
És miből gondolod hogy a következő életed jobb lesz? Afrikában éhezni és teve vizeletben hajat mosni jobb lenne?
2011. aug. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Próba szerencse.
2011. aug. 21. 19:22
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

A karma törvénye szerint, ha megölöd magad, akkor a következő életedben cipeled a mostani összes gondodat + az öngyilkosság következményeit is - tehát sokkal rosszabb életed lesz, mint most.

Ha pedig csak meghalsz úgy, hogy nincsenek eredményeid - akkor a következő életedben ugyanezeket a problémákat kell megoldanod.


Ha viszont ebben nem hiszel - akkor nem lesz következő életed sem. Akkor bizony itt és most kell boldogulnod, ahogy tudsz - mert nincsen másik lehetőséged.


Döntsd el, melyikben hiszel a kettőből - de ezeket vegyíteni nem lehet. Vagy egyik - vagy másik.

2011. aug. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
következő élet van de kitudja mennyit írnak majd akkor.am hogy jobb lesz-e azt csak te tudod megoldani.
2011. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden leszületés tanulás. Ide most Te akartál leszületni, ebbe a testbe, ilyen tulajdonságokkal. Fogadd el, hogy ezt Te magad választottad. Az hogy nem érsz célbe főleg 2 dolog miatt lehet - 1 még nem jött el az időd, hogy elérd a céljaidat, 2 rossz célt tűztél ki magad elé, nem az az irány amerre menned kell.

Egyesek azt mondják, az öngyilkosok szellemi lenyomata mindig itt marad a Földön, és őket nehéz átsegíteni a túlvilágra, mert föladták. Az életedet végig tudod élni, senki nem kap olyan életet, amelybe "belehal" :D - értsd jól.

Ahogy már írták vannak feladatok amelyekhez elérkezel, kikerülheted őket, de attl még nem oldódnak meg, így később, ha nem is a következő életedben, de újra találkozol velük, és akkor már talán sokkal nagyobbra nő. Ha egy probléma elől elszaladsz, nem lesz kisebb, csak nagyobb.


"Ne nézz sose a múltba vissza, mindig csak előre nézzél!!"

100%-osan igaz. Azt hozzátenném, hogy azok akik "sikeresek" mind vesztettek valamit a múltban, minden sikeres embernek vanank sötét foltjai, gyengeségei a múltban, amely elől menekül. Te ne menekülj!


Ajánlom, vicces, kezdők nagyon hasznos, és Téged is földobhat, érdemes végignézni:

[link]

2011. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Démiennek szolics ***** válasza:
85%
Igen, van következő élet, de nagyon nem ajánlatos azért véget vetned ennek, hogy a következő hátha jobb lesz. Ahogy a többiek is mondták, nem lesz jobb. Most kell jobbá tenned az életed, hogy a következő már sokkal jobb legyen :)
2011. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
ha most nem haladsz előre spirituálisan, a következő életed garantáltan rosszabb lesz.
2011. aug. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Valaki kérdezett karmáról, levélben.

Levélben nem válaszolok, de itt igen, ha ideírja vagy elküldi a kérdését.

2011. aug. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!