Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Annyira szeretném hogy az én...

Annyira szeretném hogy az én nagyapám aki meghalt a majdan születendő gyermekem testében élhessen tovább. Lehetséges ez? Így úgy érezném tovább élhetne köztünk.

Figyelt kérdés
2 hónap mulva szeretnénk gyermeket. Szerinted lehetséges hogy a most meghalt nagyapám majd benne élhessen tovább?
2011. nov. 13. 18:23
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen beállítottsággal ismeretekkel hozzáállással gyereket akarsz nevelni?
2011. nov. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mi köze ennek ehhez? Van aki hisz a lélekvándorlásban. És inkább én, mint egy büdös cigány.
2011. nov. 13. 19:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"És inkább én, mint egy büdös cigány."


Sokat gondolkoztam ennek a mondatnak az értelmén, a kérdés tükrében. Javaslom mások is tegyék, mert szerintem semmi értelme.

2011. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szegény gyerek nagyapó
2011. nov. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Neménvagyokaz ***** válasza:
Mindegy ki születik újra benne úgyse emlékszik az előző életére nem?
2011. nov. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
79%

egy: ezt nem lehet befolyásolni. ha a nagyapád újjá akar születni, újjá fog. ha nem, nem.

kettő: van rá esély, mert általában azok az emberek, akik körül vesznek minket több életünkön át mellettünk voltak.

három: ne legyél ennyire rasszista.

2011. nov. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
58%
Azért ezt nem te irányítod. Persze esély van rá, de nem tőled függ.
2011. nov. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
76%
Egy új gyerek nem lenne jobb?
2011. nov. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ott lesz :) Nem tudományos, de a gyerekek több dolgot örökölnek a nagyszüleiktől, mint a létrehozóiktól. Sokszor szrencsére :)
2011. dec. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha 2 hónap múlva szeretnél gyereket, akkor azt elbasztad, mert már 7 hónapja terhesnek kellene lenned. A születendő gyereked meg hadd legyen már önálló, egyedi, érző lény, ne kezeld valami tárgyként, amit kedvedre formálgathatsz...
2011. dec. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!