Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bika lesz a születendő gyermek...

Bika lesz a születendő gyermekem horoszkópja. Mire számítsak? Tapasztalatok? Akár negatív, akár pozitív.

Figyelt kérdés
2011. aug. 24. 19:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

3 bikát ismerek, mindegyik más.

Alapvető tulajdonságaik sem ugyanolyanok!

Az egyikőjük egy önfejű, nehezen kezelhető ember, aki sokszor kihasznál másokat, de akihez ragaszkodik, azt nagyon szereti (ő a barátnőm).

A másik odaadó, önfeláldozó, csendes és nagyon nyugodt (ő a férjem).

A harmadik egy hihetetlenül vicces figura, mindig a középpontban van és imádja az életet (ő az unokaöcsém).

Bocs, ezzel nem tudtam segíteni...

Mondjuk én mindegyikőjükkel jól kijövök, mindegyiknek megvan a maga pozitív oldala.

2011. aug. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogyhogy mire számíts? Pl. mennyit alszanak, esznek, sírnak a Bika jegyű babák?
2011. aug. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
kisfiam ápr 26.án született bika de egy csomó hold a kosban van és nyilas aszcendensű,nem tudom ezeknek mennyi közük van hozzá,de lusta,érdeklődő,energikus,kíváncsi,gyorsan fejlődő,5 hetese megfordult 2 hónapos kora óta a tenyerén támaszkodva nézelődik, vidám,mosolygós,erőszakos,hisztis,nagyon okos,néha ahhoz is lusta hogy fogja a játékot,barátságos,társaság kedvelő,nem alszik túl sokat,de az éjszakákat végig aludja,nagyon szeret enni(egy csomószor szopni is lusta volt inkább üvöltött)
2011. aug. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
igen ilyesmire gondoltam,mert azt hallottam,hogy a bika gyerkőcökkel a legnehezebb,mert a legakaratosabbak és türelmetlenek.mondom felköthetem a gatyóm :) de imádni fogom,csak nagyon érdekel másnak a tapasztalata :)
2011. aug. 24. 20:40
 5/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok: a férjem és unokaöcsém nagyon jó gyerek volt. Anyósom nem győz dicsekedni vele, hogy párom milyen jó kisfiú volt, alig volt vele gondja állítólag. Az unokaöcsém is szintén nagyon jó baba volt, én is sokszor vigyáztam rá és nagyon fegyelmezett, érdeklődő, okos kiskölyök volt már ici-pici korától kezdve.
2011. aug. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
igen kihagytam türelmetlen,de mindent akar,ha valami nem sikerül rögtön már nyafog,de amúgy egy tündér nagyon szeretjük,nagyon okos,erős baba,később szépen meg lehet nevelni,hogy ne legyen erőszakos,türelmetlen(április 26.ai kisfiús válaszoló vagyok)
2011. aug. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2011. aug. 24. 21:00
 8/15 anonim ***** válasza:

máj. 4-i a fiam, kb ugyanazokat tudom elmondani róla amit az ápr.26-i kisfiú anyukája. nagyon jó gyerek, de akaratos, eleven, minden érdekli, ezek mellett nagyon okos. Mindenkire mosolyog, mindenkit elolvaszt. És ha olyanja van nagyon tud bújni is:)

Gratulálok amúgy!

2011. aug. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. aug. 24. 22:10
 10/15 anonim ***** válasza:
Előre bocsátom: nem hiszek a horoszkópokban, de mivel a kisebbik fiam bika (május 17.), leírom, milyen. Most 15 hónapos, éjszaka sokszor ébred, néha napközben is keveset alszik, nagyon anyás és bújós, mindenkire mosolygós, jó étvágyú, de nagyon válogatós, türelmetlen, hisztis (és erre még sokszor direkt rá is játszik), erőszakos (erős), mindenben gyorsan fejlődő (bár a második gyereknél ez gyakori), csak rövid ideig köti le egy játék, igazán semmi sem érdekli, de közben meg minden (főleg mindig az, amivel a hároméves bátyja játszik), és a ruhákat nehezen viseli el magán, leginkább meztelenkedne. Röviden ezek jutottak eszembe...
2011. aug. 25. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!