Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ismerhettük egymást régebben?

Ismerhettük egymást régebben?

Figyelt kérdés
A szomszéd utcában lakik egy család, hasonló gyökereink vannak. A legkisebb fiúba szerelmes voltam, de visszautasított. Ő utált, de a család többi részével jóban lettem, annyira, hogy az apját és a bátyját mindig megérzem, mikor találkozunk, attól függetlenül, hogy a környéken vagyunk-e vagy sem. Pl. megyek boltba, beugrik , hogy a fiú kijön a kapun, és MINDIG bejön, ha a dolog megérzés, és nem tudatosan gondolok rá... Ha kocsival van, ő vagy az apja, azt is megérzem, de ugyanilyen szinten, adott pillanatban beugrik, hogy el fog menni mellettem, oldalra nézek és ott megy. Az apukának említettem, és azt mondta, hogy kölcsönös. A Nagyobbik fiú a közelemben van, akkor mindig zavarban vagyok, gyorsan ver a szívem, hebegek- habogok, olyan hatással van rám a kisugárzása. ( Szerelmes nem vagyok belé, bár vonzónak tartom). A megérzések alapján, lehetséges, hogy már találkoztunk egy előző életünkben?
2012. ápr. 25. 11:30
 1/8 anonim válasza:
lehetséges, általában akikhez közel áll az ember, ismerték előző életeikben is
2012. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
:)) Hm, csak fura ez a megérzős dolog.:)
2012. ápr. 25. 14:47
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Dr. Michael Newton több ilyen esetet leír a Lelkünk útja című könyvében. Ő magát spirituális hipnoterapeutának nevezi, hipnózisban viszi el a pácienseit előző életekbe, illetve a szellemvilágba, ahol a lelkek előre is megtervezhetik az ilyen talikat. Szerintem olvasd el, sokat segít a megértésben.
2012. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Utaztatást csináltak már nekem, ehhez hasonló lenne? Egyébként köszönöm a tippet...:D
2012. ápr. 25. 17:59
 5/8 anonim válasza:
Én is így vagyok egy szomszédommal.
2012. máj. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Na persze, ketten reinkarnalodnak es mindketten pont ugy hogy egymás szomszédai legyetek?? Nem egyik Mo-n másik alaszkába. Mindketten pont szomszédok? Ez nekem úgy tűnik mintha bemagyaráznák.
2012. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
uristen ez már ijesztőő :D de lényegébe tök jóó is..:D nekem még nemvolt ilyenbe részem:/
2012. máj. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez tényleg fura :D

Másik életedből simán ismerhetted, sőt szinte biztos. ha már ennyi figyelemfelkeltő számodra, biztos, hogy valamit jelenteni/üzenni akar neked. ebből következik, hogy másik életedben valamiféle kapcsolatban álltatok, esetleg valami közös félbehagyott "ügyetek volt" amit most be kellene fejezni. De te tudhatod pontosan, hogy mit érzel.

2012. máj. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!