Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Régebben volt anyósom mondta,...

Régebben volt anyósom mondta, hogy a volt menye megátkozott v. rontás küldött rám, azt hiszem jósnőnél?

Figyelt kérdés
Kihez kell fordulnom, hogy megtudjam tényleg van-e rajtam rontás, hogy lehet levenni??? Ez már évekkel ezelőtt történt, de csak most jutott szembe, mivel jó dolog nem történik velem....
2011. okt. 1. 13:24
 1/7 x) ***** válasza:
100%
A jósnő úgy is azt mondja hogy rengeteg rontás van rajtad és elkér egy csomó pénzt hogy leszedje. Egyszerűen be kell vonzanod a jó dolgokat, elhitetni magaddal hogy nincs rajtad rontás. A jó dolgokat meg ne úgy nézd hogy nem leszel milliomos. Már az is egy jó dolog ha nem történik veled rossz dolog. Legyenek ilyen apró örömök a mindennapjaidban mint "túléltem ezt a napot", "ettem valami finomat" vagy "találkoztam a barátaimmal" :)
2011. okt. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Paphoz. Sokkal kevesebbet kér egy ördögűzésért, sőt valószínűleg nem is lesz rá szükség.
2011. okt. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ki kell irtani a rontást rád hozó személyt.

Ezáltal megszűnik az átok. :)

De én úgy vagyok ezzel az átok dologgal hogy azért teljesíti be önmagát mert te magad tulajdonítasz neki erőt. Ha elhiszed hogy hatása van az életedre akkor minden negatív dolgot az átokra fogsz és utána meg már úgy állsz neki mindennek hogy úgyse fog sikerülni meg stb. Egy hülyeség ez az átok. max sok rosszakarója lehet az embernek akik kerezbetesznek. Ha lenne az átoknak valós ereje a miniszterünk már halálnak halálával halt volna meg rég.

2011. okt. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De viszont érzel magadon vlm-t, vagy vlm rosszat?
2011. okt. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt érzem, hogy nekem semmi nem sikerül, tönkrement a kapcsolatom, kihasználtak, nincs pénzem, és itt van a gyerekem....nem kapok munkát..lelkem roncs
2011. okt. 2. 11:28
 6/7 anonim ***** válasza:
hááát..... gondolj jó dolgokra, és hidd el magadnak, h sikerül!.... sok szerencsét! :)
2011. okt. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Keress rá a neten a Vonzás törvénye-re. Vagy olvasd el a Titok cimű könyvet. Hidd el, sokat segit, és meglátod nincs semmiféle átok, csak bevonzod, elképzeled, aztán elhiszed, hogy semmi sem sikerül. MINDEN a gondolkodásban dől el. (tapasztalatból irom) Segiteni fog!
2011. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!