Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Amikor meghalunk, akkor mi...

Amikor meghalunk, akkor mi történik? Van élet a halál után? Van erre bizonyíték?

Figyelt kérdés
Nagyon érdekel ez a témakör,és gondolkodtam azon hogy öngyilkos leszek,mert nem jól alakulnak a dolgaim és nincs értelme ennek a szenvedésnek,de mi lenne ezután...vajon újra születnék egy más testben?Mi történik a lélekkel?És hova tűnnek az emlékek?Volt olyan,hogy beugrott valami kép,vagy emlék de nem tudni honnan,hogy megtörtént-e?

2012. máj. 27. 09:51
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
18%
VAN!!!!!!
2012. máj. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
29%
Öngyilkos akarsz lenni?? :O :/ Amugy én uggy tudom,hogy lepereg előtted az életed.
2012. máj. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
Az lepereghet mert sok minden nem történt eddig velem,de már nem is fog..
2012. máj. 27. 09:59
 4/53 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdések felesleges,majd akkor derül ki mi van a halál után,ha meghalsz.

Aki nem halt meg,az honnan tudja,hogy van valami?

2012. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim válasza:
41%
ha öngyilkos leszel, az a legnagyobb "bűn", amit elkövethetsz, mivel eldobod magadtól az életet, ezért, ha újjászületsz utána, a lehető legkeservesebb sorsod lesz a következő életedben..
2012. máj. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
60%
Ne add fel! Semmiért nem éri meg. Egyszer élsz, próbálj túllépni a gondjaidon. Mert ez az egyetlen élet adatott meg neked. Se Menny, se Pokol, se újjászületés nem vár rád, ahová mész, csak materiális halál. Senkinek semmi bizonyítéka, hogy bármi lenne a halál után. S mivel igazoltam inkább kémiai folyamat játszódnak le a halálközeli élményekkor is, és az állítólagos bizonyítékokat is meg lehet cáfolni, ne számíts arra, hogy bármi is várna rád. Mert semmi nem fog. Meghalsz és kész. Nem létezel többi. Ennyi az élet titka. Használd ki tehát, ami megadatott. Semmi nem lehet olyan rossz most, hogy ezért öngyilkos légy.
2012. máj. 27. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 homo ludensz ***** válasza:
76%
Annyit azért érdemes tudnod mielőtt öngyilkolászol hogy ha hiszel a halál utáni éleben( mint én is) és valamikor újra leszületsz olyan óriási teherrel fogsz leszületni az öngyilkolászás miatt hogy sanyarúbb életed lesz mint most.
2012. máj. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 A kérdező kommentje:
Kedves előttem lévő két válaszoló,én is ezen gondolkodtam....lehet hogy előző életemben valami rosszat követtem el,vagy öngyilkos lettem? Mert semmi nem sikerül 27 évesen, se munka,se pénz,barátnőm kidobott,csóró vagyok
2012. máj. 27. 10:10
 9/53 anonim ***** válasza:
73%

Nézz utána Ian Stevenson illetve Raymond Moody kutatásainak.


Illetve ajánlom dr. Michael Newton könyveit

2012. máj. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
69%
Semmit nem lehet tudni. Azt viszont nem értem, hogy a kémiai folyamatok, amikről az egyik válaszoló írt, miért zárnák ki a haláli utáni élet lehetőségét.
2012. máj. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!