Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ez így működhet a reinkarnáció...

Ez így működhet a reinkarnációval?

Figyelt kérdés
Először is, ezt csak elvben kérdezem ,mert nem alapozok erre mindent ,hogy "Huh ez akkor 100% ,hogy működik és megcsinálom." A lényeg: Most éppen magyar vagyok. 16 éves. Fiú vagyok. Itt Magyarországon élek. De szeretnék a következő életemben Kínaiul tudni és persze Kínai is lenni. Más szóval megszületni Kínában valahol és mire tini leszek tudni tökéletesen Kínaiul,anyanyelvi szinten. Ez így működhet ,hogy következő életemben Kínában születek és persze mire tinégyer leszek már tökéletesen tudjam a nyelvet? És akkor mennyi az esélye ,hogy Kínában születek meg és a Kínai nyelvet anyanyelvi szinten tudom majd? A válaszokat nagyon szépen köszönöm.

2012. jún. 29. 17:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ne értsetek félre. Ezt az életemet még leakarom élni. És sok mindent megakarok tudni a dolgokról. Több mindent kipróbálni az életben. :) De akkor is,nagyon vágyok egy másik életre majd ahol Kínában születtek meg és persze azt a nyelvet is tudom. Ja és kérek szépen mindenkit ,hogy értelmes válaszokat adjon. :)
2012. jún. 29. 17:44
 2/13 anonim ***** válasza:
Majd úgy alakul, ahogy alakulnia kell. :) Mostani élededtől függ elsősorban. :)
2012. jún. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi az esélye? 0.
2012. jún. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
55%
ugyanannyi az esélye, mint minden másnak. Ha erős és esedékes karma húz oda, akkor talán nagyobb.
2012. jún. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mivel a reinkarnáció csak egy fikció,nincs rá semmi bizonyíték,a mostani életed éld jól.
2012. jún. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a cél az, hogy az adott életünkből a lehető legtöbbet hozzuk ki lelki, szellemi szinten. Tehát nem pénz, karrier, anyagiak stb, mert ezek csak káprázatok, ez csak a dekoráció. Tehát ez a cél, lehet, hogy az ember életének célja eleve, nem tudhatjuk. De semmi esetre sem azon kéne agyalni, hogy majd mi legyen a következő életünkben. Hiszen miért pont az lenne a jobb, ha ezzel nem tudunk mit kezdeni. Mivel ha reinkarnáció van az úgy működik, hogy az adott életben megszerzett erények/hibák határozzák meg a következő életet.

Tanulj meg kínaiul most.

2012. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
2012. jún. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Ne agylaj ezen, inkább éld meg a mostani életed. :)
2012. jún. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Annak nem tudom, hogy mennyi az esélye, hogy Kínában születsz meg, de az biztos, hogyha valaki ott születik és nevelkedik, akkor anyanyelvi szinten beszéli az anyanyelvét, persze ha egészséges.
2012. júl. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennek nulla az esélye. Ez a mostani életed van csak, használd ki.
2012. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!