Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tényleg létezik a karma?

Tényleg létezik a karma?

Figyelt kérdés
2012. júl. 7. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Szerintem igen,és én tapasztalom-tapasztaltam is. Sokan ezt egyfajta misztikumként fogják fel, olyasvalamiként,mint egy ilyen adok-kapok játék... "ha mással szemétkedsz,te is azt kapod",ezzel valamilyen szinten egyetértek,de szerintem ez kicsit több ennél. Nagyon mélyen hiszek abban,hogy a Sorsunkat mi magunk alakítjuk,ám abban is,hogy létezik a karma,mint jelenség.Sok ember megél olyan szituációkat újra és újra,amíg nem tanul belőlük,én legalábbis ezt tapasztalom.

Ezért gondolom,hogy létezik ilyen,hogy karma, és azt hiszem,idő kell,míg az ember megtanulja "megélni",ahelyett,hogy félne tőle vagy küzdene ellene.

2012. júl. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
A macskának biztosan.
2012. júl. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem létezik,csak sokan ezzel magyarázzák a rossz tapasztalataikat.
2012. júl. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
a nevem earl sorozat tanúsítja hogy létezik :D
2012. júl. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Napkiraly ***** válasza:
szerintem igen,működik is
2012. júl. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Létezik, mindenkinek egyéni.
2012. júl. 7. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
akkor én nagyon rossz ember lehettem
2012. júl. 8. 07:12
 8/19 Napkiraly ***** válasza:
28%
gondold át és értékeld a tetteidet mások szempontjából, és valószínűleg rájösz, hogy csak azt kapod, amit adsz
2012. júl. 8. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Karma létezik. És elkerülhetetlenül megvalósítja magát az életünkben. Lehet, hogy jól járunk ezzel, de az is lehet, hogy nehéz a lecke.
2012. júl. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
90%
NEM
2012. júl. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!