Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehettem előző életemben állat?

Lehettem előző életemben állat?

Figyelt kérdés
tudom hülyén hangzik, de sokszor van déjá vu érzésem bizonyos régi helyekkel kapcsolatban. mintha én régen lettem volna ott.néha képek is vannak a fejemben mintha vetítenék...emellett az embert mint fajt gyűlölöm. viszont az indiános dolgok vmiért vonzanak. az indián zenék meg aztán pláne vmi déjá vu -t keltenek bennem :S a következőt bővebben nem fejteném ki mert elég nevetségesen hangzik és a poénkodók kiszúrnák de a lényeg az ha farkasokat látok akár tv-ben akár neten az megnyugtat és olyan érzésem van mintha közéjük tartoznék :S lehet poénkodni....am ezt ismerősöm is észrevette amikor egyszer felbaszott nem vertem hanem nekimentem és megharaptam nem1x o.O....
2012. júl. 11. 13:00
1 2
 1/15 Antimod ***** válasza:
71%
Sokféle előző életről hallottam, de állati létről még nem, ez persze nem jelenti azt, hogy ki van zárva, de a magam részéről megerősíteni nem tudom.
2012. júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem,ha ember vagy ember leszel következő életedben is!
2012. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
lehet, hogy előző életedben IS állat voltál...
2012. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a mostani életemben szeretnék tényleg ember lenni:)
2012. júl. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
A hitedtől függ, például a budhizmusban bármi lehetsz a reinkarnáció során. De általánosan az emberi alak egy örömteli állapot, szóval nem kerek, ha állatként akarsz újjászületni. Vagy legalábbis ellentmond a reinkarnációról szóló vallásoknak.
2012. júl. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Mindenki volt már állat, aki ma ember...
2012. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
38%

Az emberi lélek, emberként reinkarnálódhat.

Az állati lelkeknek más a világuk, máshová tartozik az állat mint az ember. De erről sok információ van mind mind mást mond.

Nos, lényegében az indián zene és az a kultúra azért vonz mert a természettel a szellem világgal áll összefüggésben, a zene megszólítja a lelked és egy kellemes rezgésbe emeli, hívja, ahol neki az jó.

Az a tény, hogy szereted a farkast, nem jelenti azt, hogy az voltál előző életedben. Az ember is tud harapni, és úgy rátámadni valakire, nem feltétlenül jelenti azt, hogy valami állat lehettél előző életedben, lehet te így tudsz támadni és ez neked jobban fekszik mint a verekedés.

Sok lehetséges válasz lehet, te döntöd el miben hiszel.:)

2012. júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
37%
egy veszett majom lehettél aki farkasnak képzelte magát
2012. júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
lehet, hogy "régen" állatok közt nevelkedtél. (inkább úgy mondom, h talán indián voltál és kapcsolatban voltatok sokféle állattal vagy nagyon szerettél egy farkast vagy mást) <- ha érted mire gondolok
2012. júl. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
kedves poénkodók vártam válaszaitokat ;) sugárzik az értelem belőletek. amúgy igen egy jósnő azt mondta nekem hogy azért félek a víztől is és azért van ez amit leírtam mert előző életemben indiánlány voltam aki vízbe fulladt... o.O ezt csak azért hiszem el mert senki nem mondta a jósnőnek h félek a mély víztől,ami igaz sajna...olyat is hallottam pedig h "úgy bánj az állatokkal h lehet következő életedben ők lesznek a gazdáid"...erről vki vmit? am thx a válaszokat :)
2012. júl. 11. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!