Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hisztek a karmikus párokban?

Hisztek a karmikus párokban?

Figyelt kérdés
Olyanok akik együtt voltak előző életükben és a mostaniban is megtálalták egymást és ez így lesz végig.
2012. júl. 22. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Aha:)Érdekel ez a kérdés.
2012. júl. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs előző élet, így nem.
2012. júl. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Antimod ***** válasza:

Természetesen van ilyen, de nem mindig párként, lehet egy másik életben szülő-gyermek, testvéri viszony, vagy akár szoros barátság is. A lényeg az együttműködés, egymás kölcsönös segítése, és ez mindig egy nagyon mély megértéssel, odaadással társul.

Nem egy és két olyan esetet hallottam, amikor egy ilyen pár például elvált: nem az volt a lényeg, hogy végig együtt maradjanak, hanem pl. közösen megtapasztalják a szerelem vagy akár az elválás élményét.

2012. júl. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
honnan lehet megtudni hogy az e? és hogy mi a feladatunk?
2012. júl. 23. 09:32
 5/8 Antimod ***** válasza:

"honnan lehet megtudni hogy az e?"

Egy nagyon szoros, "lelki" kapcsolat van köztetek. Ismeritek egymás minden rezdülését, rá vagytok hangolódva egymásra. És persze elmaradhatatlan érzés az odaadás, a felelősség a másik iránt (ami persze belülről jön, és nem egy szerep - szülő, tanár stb. - az oka).


"és hogy mi a feladatunk?"

Passz, ezt legfeljebb előző életeket feltáró hipnózis során lehet előszedni szerintem. De nem is fontos, hiszen úgyis megvalósítjátok azt, mégha nem is "tudatosan".

2012. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alaque ***** válasza:

Ez egy nagyon romantikus és imádnivalóan cukkcsy-mukkcsy ötlet, de szerintem nagyon erős túlzás...


Épp az előbb írtam ilyesmiről egy másik topikban, olvasd el, ha érdekel!


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__reinkarnacio-es-karm..

2012. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az életben semmi sem véletlen, így a párválasztás sem. Természetesen két lélek azért találkozik, él együtt, mert a legjobban tudják kisegíteni egymást a karmikus feladatok megoldásában.
2012. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez nem a "hiszem/nem hiszem" kérdése. Van ilyen. A Másik Feled, a lelki társad. Ez nem mindig romantikus filmbe illő kapcsolat. A karmafeladat pedig adott...
2012. szept. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!