Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek véletlenek vagy...

Szerintetek véletlenek vagy jelek?

Figyelt kérdés
1éve van egy nagyon jo barátom akit jobban szeretek mint barát és egy napon van a szülinapja apukámmal és a keresztnevéből ki lehet rakni a keresztnevem becézését ahogy minden ismerősöm hiv.és sokszor ugyanazt akarjuk mondani akkor ezek jelek hogy összeillünk?elvileg barátok vagyunk
2012. aug. 20. 20:52
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
nekem azt mondták véletlenek nincsenek
2012. aug. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az én életemben is túl sok a véletlen, de az is lehet hogy csak mindenben őt látom hallom és azért van.
2012. aug. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 x) ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül jelek. Ha szereted akkor akaratlanul is jeleket keresel hogy miért illetek össze és olyasmibe is belemagyarázod hogy égi jel ami igazából semmit nem jelent. Apukáddal pedig több ezer embernek van egyszerre a születésnapja :)
2012. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nincsenek véletlenek, minden okkal történik, és ha a sors úgy akarja, összejöttök.


Nekem is túl sok véletlen volt egy lánnyal kapcsolatban.


Más városban lakunk, egyikünk sem pesti, én pl voltam múlt héten, tegnap, és megyek jövő héten is, ha akkor is összefutok vele, akkor ezt a sors akarja így.

Ugyanarra a moziba ültünk be, ugyanabba a mekibe zabáltunk, sőt ugyanazt rendeltük. Ugyanazzal a vonattal utazunk minden héten más időben. Lám ugyanbba a kocsiba is. Metrón is találkoztam már vele többször egy napon.

2012. aug. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jeleket látsz, mert jeleket akarsz látni :) Akármiben meg lehet találni az összefüggést ha az ember nagyon akarja. Azt hogy összeilletek-e vagy sem majd az idő eldönti. Ne érts félre, hiszek a karmikus kapcsolatokban (nem a nagy ő) de ez már fanatizmus amit művelsz.
2012. aug. 21. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Ha szerelmes vagy belé mond el neki!! Ha még nem vagy biztos a dolgodban, h barát-szerelem akkor várj egy kicsit, legyél vele többet és esetleg beszélj vele arról, hogy milyen jó barátok vagytok de te ennél többet érzel!! Figyelj mert az én felfogásom szerint, vonzódni valakihez, és szerelmes lenni valakibe nem ugyan az. Ezeket a jeleket a tudatalattid keresi mert legbelül szeretnéd úgy érezni, hogy összeilletek! De amúgy nincsenek véletlenek, szóval az sem kizárt, hogy tényleg össze kéne jönnötök!! Haq ez a helyzet, akkor egy idő után valamelyikőtök megfogja tenni az 1. lépést!!



Mindenesetre a jelekkel hagyj fel mert hülyeség...

2012. aug. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Véletlenek.
2012. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nincsenek véletlenek,csak oko-okozati összefüggések.együtt vagytok amúgy?
2016. okt. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!