Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért mondják, hogy nincsenek...

Miért mondják, hogy nincsenek véletlenek?

Figyelt kérdés

Akik szeretik ezt a témát és tanultak, azoktól kérek normális válaszokat. és példákat is.

Ha történik valami veled akkor az nem véletlen, és minden okkal történik, honnan lehet ezt tudni?


2012. febr. 9. 19:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%
Véletlenek nincsenek, csak Ok, okozati összefüggések.
2012. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
17%
mert mindenbe sorsszerű hülíeségeket látnak bele
2012. febr. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy Magyarországon ez olyan új keletű dolog. Ugy gondolom mindenki a saját fejében dönti el, ha spiritualitásra "tör"
2012. febr. 9. 19:29
 4/38 anonim ***** válasza:
65%
Ez nem igaz hogy minden okkal történik!70 éves vagyok azért van vastagon élettapasztalatom és véletlenekben volt részem bőven.Példákat nem lehet mondani mert ha valaki nem hiszi el a véletlenek tényét úgyse fogadja el.Pld egy ember elcsúszik a jégen annak nincs oka a véletlenen múlik hogy hova lép és épp mi kerül a talpa alá, és mi van a hó alatt pld.Én vegyész vagyok és egyszer felrobbantam pld a saját hibámon kívül de teljesen véletlenen múlott előr logikusan nem látható ok miatt.
2012. febr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:
Hát igen.
2012. febr. 9. 19:34
 6/38 Mirk ***** válasza:
88%
Mert az ezoterikus-sorsszerű-mindennek jelentése van álomvilág sokkal izgalmasabbnak és jobbnak hangzik, mint az egyszerű valóság.
2012. febr. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
59%
Pld az hogy egy esztergályosnak pont a szemébe pattan egy forgács az tisztán a véletlen hisz töbezer irányba pattanhatott volna, a baj ott van amikor mndenben okot keresnek és kreálnak.
2012. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
54%

"egy ember

elcsúszik a jégen annak nincs

oka"


Jézusom... Miért ne lenne?

Az az oka hogy jégre ment, és csúszik a jég. Ha tanultál volna fizikát, akkor tudnád hogy az univerzumban minden kifejezhető matematikailag, tehát olyan mint egy számítógép. Az történik benne amire programozva van. Azt is kilehet számítani, hogy hány kilósnak kell lennie egy embernek, és milyen szögben kell lépni ahhoz hogy el essen. Azért estél el, mert megfeleltél a feltételnek amik kellettek ahhoz hogy bekövetkezzen az esemény. Ha egy kötél elszakad, akkor az azért történik, mert nem bírja tovább a súlyt ami rá van akasztva, és nem a "véletlen" műve. A véletlen szó csak a bonyolúlt, és összetett matematikai, fizikai, kémia, és egyéb alkalmazott tudományos számításokat egyszerüsíti le egy szóba. Ez a szó akkor keletkezett, mikor még nem volt tudomány, és az emberek mindent az ezoteriával magyaráztak meg.

2012. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

"Pld az hogy egy esztergályosnak

pont a szemébe pattan egy

forgács az tisztán a véletlen hisz

töbezer irányba pattanhatott"


Ennek is megvan a matematikai számítása, csak olyan sok tényezőt kéne számításba venni, hogy 1000 lapon sem férne el.

2012. febr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
76%

"az univerzumban minden kifejezhető matematikailag"


Hogyne tudom! Láttam a filmet ahol kiszámítják ki a bűnöző! Csak egy baj van a matemetikus nagyon hülye nyomozó lehet attól még! Te persze ki tudod számolni hogy holnap valaki a Metro alá fog lökni a tolongásban, osztasz szorzasz deriválsz oszt kész is.Ja és a fizika az is lényeg.Akire rádől egy fa az is csak rosszul számolt!Ezért vannak a Móricka viccek!Akkor most a matematikus lesz jó nyomozó vagy a fizikus?

2012. febr. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!