Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehetséges, hogy lóként...

Lehetséges, hogy lóként szülessek újjá?

Figyelt kérdés
Lehet egyáltalán más élőlényként újra születni? Ha igen akkor lehet ezt valahogy befolyásolni? Annyira szeretnék ló lenni.

2012. aug. 26. 17:06
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
67%
az esély megvan rá. Még senki sem bizonyította hogy nem lehetséges.
2012. aug. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
8%

Vannak olyan emberek, mint én akik hisznek a reinkarnációba :)


szerintem simán újjászülethetsz bármivé, akár lóvá is, de sajnos bem hinném hogy ezt befolyásolni lehetne


esetleg ha tényleg imádod a lovakat, sokat gondolsz rájuk akkor menni fog


nem hiszek a hókuszpókuszokban de a reinkarnációban igen - szerintem keress fel egy erre a területekre szakosodott embert mert itt rajtam kívül valószínüleg nem hisz olyan sok ember ebben,és nem hinném hogy mi ebben segíteni tudnánk


bár engem is érdekel hogy lehet-e ezt befolyásolni valahogy

2012. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem meg ne keress fel szakembert mert pénzkidobás és csak le akar húzni azzal hogy ilyen hülyeségeket bebeszél neked... De ha mégis lehetséges a reinkarnáció honnan tudnád hogy te lóvá akartál ujjá születni? lehet hogy előző életedbe az voltál, amugy meg én nem akarnék ló lenni... nekik sem habostorta az élet nem szabadok a lovak be vannak fogva és alkalmazkodniuk kell a gazdájukhoz aki ki tudja milyen.
2012. aug. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Utolsó: igen, sajnos vannak szörnyű gazdák, de vannak nagyon jók is akik sokat foglalkoznak az állattal. Én egyébként vadló szeretnék lenni.
2012. aug. 26. 17:29
 5/36 anonim ***** válasza:
10%
Nem, mivel a lelked emberi lélek, így az nem tud máshogy újjászületni. Újjáfogsz születni majd, de más élőlényként nem lehet, te az emberi fajba tartozol, a lelked tartozik abba.
2012. aug. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 Shai-Hulud ***** válasza:
46%

Sőt, nem csak lóként, de lótetűként is... :-DD

(Mellesleg én már az előző életemben sem hittem a reinkarnációban.)

2012. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan aranyos és cuki:

"én vadló szeretnék lenni"

tök édi-amúgy hány éves vagy?

2012. aug. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:
Az lényegtelen hány éves vagyok, de több mint gondolod és én tényleg szeretnék lóként újjászületni.
2012. aug. 26. 18:12
 9/36 anonim ***** válasza:

de ez hogy én vadló szeretnék lenni ez egy 10-11 éves kislány aranyos gondolatai

miért nem akarod megmondani hány éves vagy?szégyelled?

2012. aug. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem szégyellem, csak egyáltalán nem tartozik ide. Léteznek vadlovak, akik szabadon élnek és miért csak egy kislány akarhat az lenni? Szerintem gyönyörű, értelmes, szép állatok és ezért szeretnék következő életemben ló lenni.
2012. aug. 26. 19:53
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!