Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hogyan tudhatom meg, mi...

Hogyan tudhatom meg, mi történt az előző életemben?

Figyelt kérdés

Kérem, csak az írjon, aki hisz benne.


Hova tudnék elmenni, ki tudja megcsinálni? Valaki ismer megbízható módszert, embert ennek felkutatására? Nagyon fontos lenne...


2012. okt. 3. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
73%
Elvileg regressziós hipnózissal.
2012. okt. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Ennek már én is utánaolvastam, de valaki tud valakit, aki ezt megcsinálja?


Ment a zöld kéz!

2012. okt. 3. 14:51
 3/8 bromkrezol ***** válasza:
Látod, a dalai lámának nincs ilyen gondja, mert az előző életében is az történt vele, ami most: láma volt. Ha leírod, hogy a mostaniban mi van, akkor a következőben meg tudod keresni és elolvashatod...
2012. okt. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos nincs ilyen ember. Nincs előző élet.

Ettől még van aki el tudja hitetni néhány szerencsétlennel. Sőt jól használható terápia ha azt képzeled,hogy valaki más voltál és megpróbálsz az ő fejével gondolkodni egy pici ideig.

2012. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Vannak utaztatók,pl. A pánások is tudják!ott abba az életbe visznek vissza ami kell ahoz,h te ebbe az életedben,ha bármiben elakadtál(párkapcsolat,karrier stb.)segít tisztán látni,megoldást találni.
2012. okt. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem rokonom is utaztató, ő csak nem hazudna nekem. Plusz egy ismerősöm. :)
2012. okt. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 athrael válasza:

Ha előző életekre vagy kíváncsi, keress egy **-s kezelőt, időpont egyeztetés után szívesen segítenek neked, még pénzt sem kell adnod neki, ha nem vagy elégedett, (elviekben) nem erről szól a dolog ugyanis. :) Vagy kereshetsz egy mestert, aki a Regressziós hipnózisban jártas. Esetleg letöltheted valamelyik mestertől (én Osho-ét próbáltam) a hipnózis hanganyagát (Osho - past life hypnosis), bár én ezt nem ajánlanám, vezetés és védelem nélkül eléggé durva élményeid lehetnek... A regressziós hipnózis nagyon jó, bár ott szintén nagyon intenzíven éled át az egészet, és a **-s utaztatást javaslom, biztonságos, tudatodnál vagy közben, és gyakorlatilag vezetnek, neked csak mesélned kell. :)

Nem az számít, hogy mi voltál, hanem hogy mit tettél. És egy ilyen utazásban fel is ismered a jelenlegi ismerőseidet, rokonaidat, esetleg a párodat (tuti a dolog :) ), amint akkor nem éppen szeretetteljes dolgokat tesztek egymással, (és így alakítod a jelenlegi életedet boldogtalanná negatív karmával) vagy pont az ellenkezőjét, jó döntést hoztál, a szeretet útját járva ( , ezzel könnyítve meg saját következő életeidet, pozitív karmát létrehozva).

Ami fontos, hogy nem azért utazol, hogy megtudd, mi voltál, hanem hogy felismerd azokat a hibákat amiket elkövettél, és össze tudd kapcsolni a jelen életi problémáiddal, így találva megoldást és elfogadást azok iránt. Csak az ítéli el, vagy nem hisz a reinkarnációban, aki fél tőle. Mert a félelem tagadást hoz. És csak attól fél az elménk, amit nem ismer, amit nem tud uralni. Szóval mindenkinek ajánlom, nem mit tudom én milyen "speciális lelki fejlettségi szint" kell hozzá, épp ellenkezőleg! nagyot fejlődhetsz vele! Ha azt mondod ok, belevágsz, és szembenézel a problémáiddal. Időben sem kell sokat rászánnod, nekem még egyik utaztatásom sem tartott tovább 3 és fél óránál. :)



** A védjegy jogtulajdonosa nem járult hozzá a szó használatához.
2012. dec. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Szervusz!

Köszönöm, de találtam egy biztos és veszélytelen megoldást, amivel sikerült megtudnom! De azért ment a zöld! :)

2012. dec. 17. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!