Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mit kellene tennem ahhoz,...

Mit kellene tennem ahhoz, hogy következő életemben kacsa lehessek?

Figyelt kérdés
Én hiszek a lélekvándorlásban, éppen ezért kérdezem, hogy hátha tudna valaki segíteni, aki jártas a dologban. Azt tudom, hogy van a pozitív karma és a negatív karma, és hogy ha negatív a karmám, akkor következő életemben egy alsóbb szinten születek újjá. Én kacsa szeretnék lenni, ehhez mit kell tennem? Egyáltalán a ranglistán hol helyezkedik el a kacsa?
2009. aug. 19. 18:19
1 2
 1/18 anonim válasza:
84%
Kacsa? Én úgy tudom nem lehetséges a lélekvándorlás fajok között, ergo aki ember volt az emberként is fog újjá születni. /már ha valóban létezik lélekvándorlás/
2009. aug. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
43%

Hápháp kacsavagyokfolyton hápogok mindigvidámvagyokXD


csináld ezt

2009. aug. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
53%
járd el a kacsatáncot :D
2009. aug. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Én egyszer olyasmit hallottam egy embertől aki ilyen könyvet olvasott,hogyha az életedben az utolsó dolog amit látsz egy kacsa , akkor kacsa leszel.De ez nem biztos.Ám ez komoly :O

miért pont kacsa?

2009. aug. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Nagyon szeretem a kacsákat. Szerintem aranyosak.


Várom a további válaszokat! Egyébként az is érdekelne, hogy van-e valami módja, hogy ha már kacsa vagyok, akkor a budapesti állatkert közelében szülessek meg?

2009. aug. 20. 09:41
 6/18 anonim ***** válasza:
78%
És ha életemben az utolsó dolog amit látok 1 rakás sz@r, akkor az leszek?
2009. aug. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
39%
Kinyirsz egy kacsàt,te is az leszel,majd téged is kinyirnak.
2009. aug. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Miért lennék attól kacsa, hogy kinyírok egyet? :S Nem értem... Normális válaszokat kérek!
2009. aug. 21. 15:06
 9/18 anonim válasza:
28%
Én is hallottam ilyen lélekvándorlásról.Voltam is ilyen embernél aki evvel foglakozik. Hát nekem aztmondta,hogy pillangó voltam elöző életlemben,de amugy nagyon sok minden kérdezgetett..és a végén elmondtam neki mielött kimentem volna h hiszek benne mert a kedvenc állatom a pillangó és az is van a lapockámon. Amugy ő azt is mondta,hogy ember-állat így megy a lélek. És ha pl 9.én születtél akkor tölled már nem megy tovább hanem új lélek fog születni:S Szerintem te is menj el egy iylen emberkez :) lehet tud segíteni
2009. aug. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Jó, és hol találok ilyen embert? Mi a foglalkozása?
2009. aug. 21. 15:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!