Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A következő életemben is...

A következő életemben is találkozni fogok mindenképpen vele? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy lány, aki elcsábította tőlem a barátomat, és nyilvánosan megalázott mások előtt. Jobb, szebb, okosabb, gazdagabb nálam, de nem irigylem, csak el akarom kerülni...viszont nem hagyja, h kizárjam az életemből, örökké zaklat telefonon, akárhányszor változtatom is az e-mail- címem, ott is nyektet az állítólagos "jószándékával", + "én barátkozni akarok"-okkal.

Nem gyűlölöm, még csak arra sem vágyom, h a gonoszságokat visszakapja mástól, egyszerűen annyira taszít, h képtelen vagyok a barátkozni vele.

A következő életem is erről fog szólni? Akkor sem hagy majd békén? Miért nem elég neki az a sokminden, amit megkapott az élettől? Mit akar még?

Kérek NORMÁLIS válaszokat!


2010. nov. 19. 19:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
22%
ha az elcsábítgatósdinál tartasz, akkor nagyjából 16 éves lehetsz... ehhez képest máris azon gondolkodsz, hogy a következő életedben (nem mintha lenne ilyen) mi lesz - 60 év múlva :D
2010. nov. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
60 év múlva még simán élhetek ebben az életben -.- ...és akkor pontosítok: OLYANOKTÓL KÉREK N O R M Á L I S VÁLASZT, AKIK N E M AZT OSZTJÁK, H ENNYIRE MEG ANNYIRA NEM LÉTEZIK REINKARNÁCIÓ!!!!! Hülyék fogjátok már fel, h nem teológiai vitát óhajtok nyitni itt nemigaz -.- @: HITETLENEK KÍMÉLJETEK! Remélem, felfogta mindenki, aki csak azért jár az exotéria részre, h beleköthessen a másikba...mellesleg, ha 13 éves lennék, akkor sem kéne lekezelni!!! Ők is emberek, csak azért, m még nem vén szutykok, már boccs!!!! -.-
2010. nov. 19. 20:20
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha mgehalsz,akkor lehet,hogy te a menyországban leszel,ő pedig a pokolban. Ez is olyan értelmes gondolat,mint hinni abban,hogy mégszerszer megszületsz. Azért nem árt,ha valaki rud reálisan is gondolkodni.
2010. nov. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
26%
méghogy nem 13 éves vagy? :D akkor nem használnál ilyen sok semmiresejó sz@r smile-t.
2010. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Azabaj hogy miben hiszel, meg hogy mi lesz a között különbség van. Honnan tudod, hogy lesz következő életed? Volt már előző is? Vagy ez az első és utána lesz vagy kétszáz?
2010. nov. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kétkedők! Akinek még nem volt halálközeli élménye ne állítsa, hogy nincs újabb élet. Kedves kérdező, erre senki nem tud neked válaszolni, ha ebben az életedben a csaj elé állsz és megmondod neki, hogy nem akarsz vele barátkozni így egyenesben, talán nem fog üldözni és akkor ezen sem kell gondolkodnod. Ha karmikus a dolog és azért keresztezi állandóan az utad, akkor bizony lehet, hogy legközelebb Te leszel vele ilyen "genyó", de ezt nem kívánnám, mert az a Te lelki fejlődésed is visszavetné.Először magadban engedd el a dolgot és ne foglalkozz vele. Ami nem aktuális az úgyis előbb-utóbb kikerül az életedből, mindegy melyikből. Persze csak akkor, ha mindent megtettél Te magad is, hogy megoldd a dolgot. Amíg nem tanultad meg az esetből amit meg kell addig lesznek visszatérő dolgok amíg meg nem tanulod megoldani őket. A vizsgán is csak akkor mész át, ha már tudod az anyagot, nemigaz??
2010. nov. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen mindegy, hogy hány éves vagy, kedves kérdező, egy dolgot, azért engedj meg:

Az idősebbek minősítésével vigyázz, ugyanis ezzel elárultad valójában a korodat.

A másik, hogy ha idősebb lennél, min. 20 év körüli, akkor bölcsebb lennél annyival, hogy tudnád: az életedből NEM MINDEN kellemetlen ember érinti a karmádat, illetve tűnik fel egy következő életedben. Ahhoz, hogy ezt tényleg megértsd, többet kell megélned az életben.

Az első válaszoló - sajátos stílusban - erre akart kilyukadni. Bocsásd meg ezt neki.

A későbbi, felnőtt életedben meghatározó szerepet játszó személyek, akikhez mély, erős kötelék fűz, azok esélyesek, de attól függ, milyen élethelyzetben tűnnek fel, hogy tűnnek el - esetleg.

Egy kellemetlen barátnő - fiatalkorban? Esélytelen. Csak egy kis "pattanás", aminek le kell száradnia. Szerintem, hagyd, amíg megunja a zaklatást. Ennyi.

2010. nov. 20. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
67%
lehet ez az eset sem véletlen. Lehet, hogy most is tanulsz az élettől, az előző élet miatt. Mindenképpen barátkozni akarása is ezt sugallja, lehet, hogy előző életben te bántottad meg akaratlanul, és most te kaptad vissza. Ha pedig 60 év múlva sem érzel másképp, ha valóban örök nyomot hagyott benned ez a dolog, akkor a következő életed feladata lesz, amit megtudsz oldani, helyre hozni, újra találkozni fogtok egymással, más testben, nemiségben, helyszínen. Akkor is ha te Canada-ban ő pedig Svédországban születne újra.
2010. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
tévedsz, mert pont 20 vagyok... és nagyon kiakadtam azokra, akik csak azért, mert idősebbek, minden fiatalabbnál 100x okosabbnak érzik magukat. Elfogadom, h sokan okosabbak, de azért emberi módon, gúny, és kioktatás nélkül is lehetne válaszolni. Én sose bántottam a kisebbeket, másnak sem kéne. Pont az teszi az embert méltóvá mások tiszteletére, hogy elnézőbb azokkal szemben, akik még nem tapasztaltak annyit, mint ő, és segít.
2010. nov. 21. 01:01
 10/23 anonim ***** válasza:
36%

Kedves Kérdező,

"Remélem, felfogta mindenki, aki csak azért jár az exotéria részre, h beleköthessen a másikba...mellesleg, ha 13 éves lennék, akkor sem kéne lekezelni!!! Ők is emberek, csak azért, m még nem vén szutykok, már boccs!!!! -.-"

ezt a gondolatot Te írtad.

Bocsáss meg, de ha tényleg 20 éves vagy, akkor ilyet nem írnál. Az ezotéria (nem exotéria) egy nézet, vagy hit valamiben, ami kortól független. De ha kérdezel, és arrogánsan reagálsz, akkor ne csodálkozz, ha Neked esnek.

A "vén szutykok" kifejezésen pedig jót kuncogtam, hiszen ilyen kifejezés írója magát minősíti.

Tehát ha kérdezel, és kommentálsz, Te is légy tekintettel másokra. Ha pedig sértve érzed magad a korod miatt, akkor ne a kora miatt menj neki valakinek.

Én nem minősítem sem a tizen-, sem a húsz éveseket. Minősítik saját magukat.

Hja, én voltam, aki egyébként NORMÁLIS választ írt korábban...

egy 36 éves nő, édesanya, feleség, barátnő, gyerek, aki szintén volt fiatal :)

2010. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!