Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet a karmikus párom? Vagy...

Lehet a karmikus párom? Vagy ki ő?

Figyelt kérdés
le is írom,hogy miért,remélem elolvassátok és valakitől kapok magyarázatot és segítséget.......már kezdem feladni......nem tudom mit csináljak,teljesen kétségbe vagyok esve!nem tudom,hogy hallottatok-e már ilyenről,mert én még soha.A történetem a következő,szerelmes vagyok egy férfiba akit soha életemben nem láttam,de mégis el tudom mondani hogyan néz ki milyen a viselkedése a modora.Erre úgy derült fény,hogy néztünk egy sorozatot,bár viccesnek tünik de tényleg akkor tudatosult bennem ez az érzés.Szóval néztünk egy sorozatot körülbelül 15-éve a Conan a kalandor volt a címe és amikor már egy pár részt láttam és ugyan úgy délután leültem nézni,mert hát semmi más érdekes nem ment a tv-ben így néztem de akkor hirtelen olyasmi történt amit nem igazán tudok megmagyarázni,a filmben Conan egy ájult lányt fogott a karjában és óvatosan lefektette egy sziklára...ekkor olyan érzés tört rám,hogy azt elmondani nem is tudom!Aznap egész nap ez járt a fejemben és ahogy teltek a napok csak azt vettem észre,hogy nem tudok másra gondolni csak a filmben szereplő férfire!Olyan érzelmek törtek fel bennem amikről szinte nem is tudtam!De még is amikor ébren álmodoztam róla nem a filmben szereplő férfi volt csak hasonlított rá,csak gondolom a film váltotta ki belőlem!Azért fura ez a dolog,mert emlékszem amikor gyerek voltam akkoriban jöttek be ezek a külföldi csatornák és volt pankráció na most egy kislányt nem igazán érdeklik az ilyen dolgok.....de engem igen.......különösen egy ember aki olyan volt,mint a sorozatban a Conan a barbár.Emlékszem még ki is poszteroztam a szobámat a képeivel bár szerelmes nem voltam hiszen akkoriban még azt sem tudtam mi is az!Emlészem anyám még rám is acsarkodott,hogy azonnal vegyem le ennek a nagy darab állatnak a képeit a falról!Szóval már gyerekkoromban is kerestem azt a valakit!Vagy például amikor 18 éves voltam makkor elmentem diszkóba és ott összejöttem egy fiúval pontosan ugyan úgy nézett ki mint a sorozatbeli férfi,nagydarab és olyan volt a külseje mint egy barbárnak,pedig akkoriban még nem is játszották ezt a sorozatot! A párkapcsolataimról csak annyit,hogy mindenkiben őt kerestem de nem találtam hasonlót sem(pedig voltak igazán jóképű és csinos férfiak)!Mindíg azon találtam magam,hogy csak ő rá gondolok és most már egyre erősebb ez az érzés!Szinte belebetegszem a hiányába!Mi lehet a bajom ki ez a férfi akit ennyire keresek megszálottan,hiszen nem vagyok egyedül álló,hogy magányomban ilyesmit kitaláljak!Lehet,hogy egy előző életbeli férfi akit szerettem?Már sok embernél jártam 100.000-eket vettek ki a zsebemből és semmi nem történt ma már anyagilag tönkre mentem a telefonomat sem tudom feltölteni!37-éves nő vagyok és nem tartom magam bolondnak,de megoldást kell találnom,de pénz nélkül senki sem segít,pedig ez nem a pénzről szól!Köszönöm ha elolvastátok mivel nem sokan olvasták végig a levelem csak pénzt kéregetnek!Lehet a karmikus párom?Vagy ki ő?
2012. dec. 28. 05:48
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Attól, hogy előző életedben hogy nézett ki a párod, a jelenlegiben kinézhet egész másképp. Pl. anyukád, legjobb barátnőd, gyereked lesz, stb.. Ha egy bizonyos valakit keresel, akkor ne a fizikai embert keresd, hanem a lelket, aki azokat az érzéseket kiváltotta belőled.


Azt mondják, akik körülötted vannak az életedben, azokkal karmikus kapcsolatban állsz, azaz több életen keresztül együtt vagytok.


Hiányzik egy férfi az életedből, akire támaszkodhatsz (érzelmi értelemben), ezért forog ekörül a gondolatod. Ettől függetlenül előfordulhat, hogy nem véletlen a vonzódásod az ilyen pasikért, elképzelhető, hogy előző életedből hoztad.


Ilyenekért pedig ne fizess senkinek! Ha érdekel a téma ingyen utánaolvashatsz a neten bárikor. A magukat látóknak mondók ugyanezt teszik... Beírod a google keresőbe, hogy "karmikus kapcsolat", és rengeteg számodra érdekes dolgot megtudhatsz.


Kívánom, hogy megtaláld, akit keresel!

2012. dec. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Csatlakozom az előzőhöz, aki komolyan foglalkozik ilyesmivel, nagyon jól tudja, hogy tehetségét nem válthatja aprópénzre.


A szükséges információ BENNED van, szerintem próbáld meg ÁLOMBAN előhívni. Alvás előtt meditációval rásegíthetsz, a lényeg, hogy NE akard, de fogadd be, ha érkezik az infó.


Én is kívánom, hogy megtaláld, akit keresel :)

2012. dec. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Drága fej nélküli lovas!Képzeld tudok helyesen írni!De ha nem is akartad elolvasni akkor honnan tudod,hogy szar a helyesírásom!Az meg sem fordult a fejedben,hogy netalán gyorsan le akartam írni ami a fejemben volt ki nem hagyva semmit(hozzá teszem sokat nem is írtam le!)Én is ember vagyok és nem a helyes írással törődtem hanem azzal,hogy kiírjam azt ami bennem van és most itt nem a helyes írás volt a lényeg hanem az ami le van írva!Egyébként köszönöm a többi segítséget azoknak akik a lényeg mögé látnak!Még hozzá tenném,hogy Van családom,tehát nem egy kis fruska vagyok aki magányos!16-éves fiam van én 37-éves vagyok,párkapcsolatban élek,nem magányban!
2012. dec. 28. 18:37
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
Figyelj csak, ha azt akarod, hogy az emberek komolyan vegyenek, akkor nem árt, ha adsz a külalakra. Nézz már rá a kérdésedre, vagy akár erre a válaszodra... Nem tűnik fel, hogy semmi rendezés nincs a szövegben, csak egymásra van hányva minden?
2012. dec. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

A választ önMAGadban keressed és tisztázzad le. Ez ügyben nem igen tud más segíteni. Egyébként nekem is volt ehhez hasonló érzésem, igaz nem TV-ben látott, hanem valós személyhez kapcsolódóan. Nem könnyű helyretenni ezt a dolgot, de saját tapasztalatomból tudom, hogy lehetséges... ;)

Kedves Fejnélküli Loúvas!

Szerintem senki sem tökéletes, így még Te sem. Örülj annak, hogy Te rendezett vagy és nincsenek ehhez hasonló megoldandó problémáid...de még lehetnek... Tudod, ha nekem nem tetszik egy kérdés, akkor nem válaszolok rá és ennyi. Minden jót mindkettőtöknek!

2012. dec. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves Fejnélküli Loúvas!Ahogyan te írod,és akkor most ki nem tud helyesen írni??????Felejts el kérlek nem ez volt a téma!Biztosan te tökéletes vagy és az életed is az,ha téged ez szórakoztat,hogy ilyenekbe beleköss akkor csak sajnálni tudlak!Van nekem éppen elég gondom nélküled is,kérlek ne is válaszolj,mert nem érdekel a mondani valód,az ilyen témával kapcsolatos dologról meg keress meg más oldalt ne engem fárassz!Egyébként köszönöm a többi hozzászólást,megpróbálom mindegyiket,szép sorjában,és köszönöm azt is,hogy végig olvastátok a nem kicsi sztorit!
2012. dec. 30. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Próbáltad már megálmodni, hogy ki ő? Van erre egy agykontrollos módszer. Szívesen leírom, ha érdekel.

Meg amúgy is leírom. Próbáld ki már ma este!

1. Fogalmazd meg a kérdésedet röviden, lényegretörően.

2. Este fáradtan feküdj le aludni, hogy ne legyen energiád forgolódni, vagy fölöslegesen agyalni a dolgokon.

Feküdj le álmosan, csukd be a szemed (ekkor már jó eséllyel félálomban vagy).

3. Tedd fel magadnak gondolatban a kérdésed, és még ezt gondold hozzá:

"meg fogom kapni az álmot,

emlékezni fogok rá és

meg fogom érteni, mit jelent!"

4. És aludj el.


Jó ha tartasz papírt és ceruzát ezentúl az ágyad mellett, hogy le tudd írni egyből.

Ha elsőre nem sikerül választ kapni, addig próbáld, amíg nem sikerül. Ahogy a többiek is írták, a válasz benned van, csak *te* tudsz magadnak választ adni. Ne támogasd a kuruzslókat!

Veronikával pedig nem érdemes vitatkozni. Mindenkinek szól a helyesírás miatt, mert szívén viseli az ezotéria kategória minőségét. Nem érdemes vele vitatkozni, szerintem ő jobban tudja. Nagyon sok időt szán erre.

2013. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt ki fogom próbálni!
2013. jan. 3. 06:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!