Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért fáj így (viszonzatlan...

Oversoul 1 kérdése:

Miért fáj így (viszonzatlan szerelem)?

Figyelt kérdés

Viszonzatlan szerelem...


1) Induljunk ki abból, hogy van reinkarnáció stb,

2) Előző szerint volt/lesz nekem is és akit szeretek, annak is sok más élete

3) Előző szerint akkor valószínű, hogy volt/lesz nekem is/neki is sok más párja


Mégis, még ha erre gondolok is, nem igazán segít...

Ha mondjuk az életem egy filmszalag, akkor most úgy érzem, mintha 15 évesen hosszában ketté lett volna vágva és az egyik fele elveszett :(

Valamiért ennyire kötődöm Hozzá, mint a szalag egyik fele a másikhoz...

Vagy mint egy karos mérleg két oldala, csak ez nincs egyensúlyban...

Ha Ő nem, akkor ezt a kört egyedül kell végigcsinálnom, nekem nem lesz más, ezt tudom, mintha egy lehetséges szálat látnék a jövőmből.


Vagy másik megközelítés, ha az életünk a belső valóság tükre, akkor mit jelent ez, minek a jelképe vajon? Tanulunk ebből valamit mindketten?


(A tudományos magyarázatot ismerem... kémia/pszicho)



2013. jan. 1. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Amit te írsz az a viszonzott szerelemnél van így, ahol mágiával nyúltak bele a kapcsolatotokba és úgy lettetek egymástól szétszakítva. Kapcsolati rontás-így hívják.


A viszonzatlan szerelemnél nem ez van-mint nálad.


Amit leírsz az az ikerlángra érvényes.Ahhoz viszont hogy ikerláng legyen mindkettőtöknek így kell éreznie egy más iránt. Ezért azt mondják, hogy két ilyen embernek, akik mondjuk az életükben nem tudnak változást kieszközölni, még mindig jobb ha barátságba maradnak, mintha semmilyen kapcsolatban nem lennének, mert az előbbinél építík egymást, az útóbbinál tönkremennek szép csendben.


Úgy hogy gondold végig...

2013. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én is épp a reménytelen szerelemtől szenvedek... :/

Hogyan enyhítesz a fájdalmadon ?

2013. jan. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!