Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szerelmes lennél valakibe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szerelmes lennél valakibe és? . (többi lent)

Figyelt kérdés
Ha szerelmes lennél valakibe és valakitől megtudná,vagy egyszerűen csak írnál/mondanál valamit amit utána visszaszívnál szívesen.Ő persze ebből rájönne...Te nem tudnád hogy viszonozza vagy nem,de úgy érzed hogy nem.És ezek után lenne olyan alkalom ahova ha elmész akkor szemtől szembe találkozol vele akkor elmennél vagy nem mert sejted hogy felhozza,és félsz,"szégyellsz" erről beszélni mivel te biztos vagy benne hogy nem viszonzott?(Hogy igazából sem az, vagy igen az most mindegy).Egyébként a kérdés nem szól senkiről,csak elméleti.

2012. dec. 4. 17:39
 1/7 legly ***** válasza:

kicsit érthetőbben pls, mert nem nagyon értem =S


Legly

2012. dec. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb úgy írd ki a kérdésed, hogy nem vagy beszívva!
2012. dec. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én megértettem.

De fogalmazhattál volna érthetőbben is kedves kérdező,mert úgy látom,hogy sokan nem értik a kérdésed!

Nem tudom milyen szerelmesnek lenni valakibe,de elmennék,mert nem lenne veszteni valóm.

21/F

2012. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1.Oké igazad van.

2.Neked is,és nem vagyok beszívva.XD

Na ez lenne a helyzet:Szerelmes vagy egy fiúba/lányba.Valaki ezt elmondaná neki,vagy te mondanál olyat amiből rájön.Nem tudod hogy ő viszonozza(akibe szerelmes vagy)ezt vagy nem.De te úgy érzed nem.Miután ez megtörtént lenne egy olyan alkalom,ahol ő is ott van.Tehát ha elmész akkor tuti hogy találkozol vele.Elmennél,vagy nem mert félsz/nem akarsz erről beszélni hogy szereted?(Hisz szerinted ő téged nem szeret.)

2012. dec. 4. 18:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez akkora baromság. Ha nem vállalod az érzéseidet önmagadat sem vállalod. Örökké nem lehet futni...illetve lehet csak nem érdemes
2012. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én értem. Ha a másiknak nem tetszik, akkor nem hiszem, hogy fel fogja hozni és direkt kivesézni a dolgot, mert ennyi jóérzés azért mindenkibe szorult. Enélkül is rá fog jönni a szerelmes fél, hogy nem kell neki, mert nem fog érdeklődést mutatni /ha van esze, akkor nem képzeli bele mindenbe, hogy az érdeklődés jeleit véli felfedezni/. Szóval elmennék mondjuk egy buliba, ahol ő is ott van, és mivel tudom, hogy semmi esélyem, viccesre venném a dolgot, szándékosan úgy sem akarna megbántani, úgyhogy ha nem halálosan szerelmes vagyok, akkor felnőtt emberként akár tudnánk is élvezni egymás társaságát. Mivel minden tisztázott és nincsenek kételyek, "mi volna ha" kérdések, ezért tudnám hol a helyem, nincs min izgulni... Ez van, nem tetszhetünk mindenkinek, nagyon sz.ar tudjuk, de mit lehet tenni.
2012. dec. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

5.válaszoló:Ezzel egyetértek,sokan mondják ilyen helyzetekben ez nem ilyen könnyű stb...Mármint tényleg nem könnyű,de ahogy te is mondtad így magukat sem vállalják,és nem érdemes örökké futni.Ráadásul így mindig ott van a "mi lett volna ha elmegyek oda"érzés szerintem.

6.válaszoló:Még inkább egyetértek.:)Mert mikor kiderül egy ilyen,akkor könnyebb tovább lépni,vagy őszintén jó kapcsolatot kialakítani,mint ismerősők/haverok.Barátit annyira nem,mert az talán már kicsit kínos lenne.Kivéve persze ha attól mert tisztázták idővel teljesen elmúlik a szerelem.Akkor még nagyon őszinte barátság lehet.(Ilyenre saját környezetemben is van példa.)Én így gondolom legalábbis.

2012. dec. 4. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!