Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Testelhagyással kapcsolatban...

Fredi eke kérdése:

Testelhagyással kapcsolatban érdeklödnék hogy kell? illetve vannak erre tanitok? Esetleg ojan válaszokat is fogadnék akiknek már sikerült? Vagy akik csinálják eszt és sikeresen tul vannak már pár ijenen.

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Lsa-val sikerült. Nem olyan volt mintha, hanem sikerült :D Nem tudom leírni, inkább megse próbálom.

Lsd elvileg még durvább

2013. jan. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én pont egy ilyen tanító vagyok, csakhogy ehhez helyes helyesírással kell megkérdezned engem és segítek : Test elhagyás, érdeklődnék, tanítók, olyan, ezt, túl, ilyen - majd ha ezeket megtanultad, megtanítalak arra, hogy kell elhagyni a saját/ melletted elsétáló testét, nem nehéz !
2013. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
3-as: értékelem a javítgatást, de a "testelhagyás" egybeírandó, azt kivételesen jól találta el a kérdező.
2013. jan. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 levis56 ***** válasza:

BEMÉSZ EGY KÖNYVTÁRBA ÉS AZ EZOTERIKUS IRODALOMBAN TALÁLHATSZ GYAKORLATI TANÍTÁSOKAT EZZEL KAPCSOLATBAN.

ESETLEG A NETEN EZOTERIKUS E BOOK KÖNYVEKNÉL PRÓBÁLKOZZ.

A TÖBBI VÁLASZADÓT NEVED A LELKEDRE.NEM MINDIG A TANULT EMBER

A BÖLCS EMBER,VÁLASZAIK ŐKET MINŐSÍTIK.HA VALAKI ISMERI A HELYES ÍRÁS SZABÁLYAIT NEM FELTÉTLEN INTELIGENS INKÁBB EGOISTA. ÜDV LEVIS56

2013. febr. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!