Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi vár Ránk a halál után?

Mi vár Ránk a halál után?

Figyelt kérdés

Sokat gondolkoztam rajta, de sok véleményt hallottam... Szerinted mi történik a lelkünkkel? Mert ugyebár a testünk itt marad. Esetleg a Mennybe jutunk, reinkarnálódunk vagy valami teljesen más??

Írd le a véleményed! :)

(Én a reinkarnálódásban hiszek, de kérem aki nem, ne kezdjen el papolni arról, hogy ez biztos hülyeség)

13/L



2013. jan. 25. 19:13
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
Ha hiszel a reinkarnációban, akkor kár gondolkozni hogy mi lesz a halál után, hiszen minden élet után megéled :O
2013. jan. 25. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
100%
Mar megbaratkoztam a gondolattal hogy semmi.sem lesz...porrá leszünk.Bár nem bannam ha nem igy lenne..
2013. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
Semmi.
2013. jan. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 KMJ ***** válasza:
58%
"Mi vár Ránk a halál után?" Materiailaistailag egy temetés, spiritualisztikailag meg örök élet.
2013. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%
Meglepetés.
2013. jan. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
84%
Mennyország, ott pihizel egy rövid ideig, utána reinkarnálódsz. Ha meg már nincs tanulni való, a szellem maga döntheti el, akar-e újjászületni. Így képzelem.
2013. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim válasza:
Hát én nem tudom sosem értettem, hogy azt mondják újjászületünk akkor ez hogy is van? :D mivel ha meghalunk menny vagy pokol és utána? csak úgy újjászületünk vagy ez, hogy van? :D de szerintem ha meghalunk ennyi...mivel most érezzük magunkat hogy irányítani tudjuk most magunkat érezzük magunkat stb...tehát ez olyan mintha 1 életünk lenne mivel ha meghalunk lehet újjászületünk de akkor semmire sem emlékszünk hogy mivoltunk az előző életben tehát most van 1 életünk és élvezzük ki jobban mielőtt meghalunk. :) :D
2013. jan. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
42%
* nem újjászületni, itt reinkarnálódni jobb szó:D
2013. jan. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
A 7-es meg a 9-es tartozik össze^^
2013. jan. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
Koporsó és temetés.
2013. jan. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!