Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Hipnózissal ki lehet deríteni,...

Mikatink kérdése:

Hipnózissal ki lehet deríteni, hogy ki vagy mi voltam az előző életemben?

Figyelt kérdés

2013. febr. 6. 17:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

igen!!

regressziós hipnózis a neve ált neves pszicháterek és pszichológusok végzik!!!

kóklerhez ne menj!!!

elmondják mi a veszélye pozitív hatása és dönthetsz .

2013. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ki bizony! De nem mindenkinek. Volt, akinek sikerült.
2013. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Persze. De 99%-os esélyjel valamilyen híres történelmi személy leszel. A maradék 1%-ban az emlékeid csak simán ellent fognak mondani az adott korról rendelkezésre álló történelmi ismereteinknek, viszont remekül rímelnek majd arra, ahogy az adott kort a popkultúrában szeretik ábrázolni.
2013. febr. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

1. Sose higgy annak, aki sok felkiáltójelet használ a mondatai végén!

2. Állítólag igen, ki lehet deríteni. Én azért vetem el ezt kapásból, mert ha ez igaz lenne, akkor a legtöbb embernek valami tök átlagos dolog jönne ki, leggyakrabban az, hogy földművelő, vagy cseléd, vagy kézműves, vagy hasonló. De ugye ez uncsi, az ember azért perkál, hogy hízzon a mája, örüljön, hogy milyen különleges és izgi. Ezért mindenkinek az jön ki, hogy boszorkány, vagy nemes, vagy valami különleges volt "előző életében".

Ez személyes vélemény, hogy ki miben hisz, maga dönti el.

2013. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Amit meg kellett értened, az megértetted, nincs szükség a régi szerepekre, amik segítettek ebben, hisz érted teljes valóddal, lelki alkatod része, sosem tehető meg-nem-értetté! Amit mégsem, az mostani és későbbi történeteid központi eleme lehet, ez már olyasmi, amivel érdemes foglalkozni. Amit elnyelt a sir, az oda való, ami a kezedbe kerül, az meg oda. Ez a Rend.
2013. febr. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Kedves Ötös hozzászóló!


Ami hoztál érvnek, hogy miért veted el, az bizony logikus.

Mivel én pártatlan vagyok e témában, csupán annyi kérdésem merült fel és ezzel nem kötözködni szeretnék, hogy mi van akkor, ha valóban földművesek voltunk vagy egyszerű kétkezi munkások, csak ezt egy egyszerű kókler megnézi Neked és majd mond valami szépen csengő szakmát és magas életszínvonalat?


A kérdezőnek pedig: Szerintem, ha hivatott vagy erre és létezik ez a dolog, akkor hipnózis nélkül is megfogod tapasztalni, ha eljön az ideje.

2013. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Igen


de kockázatos, akár a diliházig is eljuthatsz ezzel.


És teljesen felesleges! Ill. fogsz látni valamit ami vagy te voltál vagy nem.

2013. febr. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 1NruHtlan ***** válasza:
Ha gondolod én elárulom hogy tevoltál Dzsigisz kán
2013. febr. 18. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 cikoria válasza:
Ezen már én is nagyon sokat agyaltam.....mert ha ez igaz, akkor talán választ kapnék olyan dolgokra, amik meghatározzák a jelenlegi életemet. Pld.: Miért irtózom annyira az alkoholtól? Miért irritál rendkívüli módon a részeg ember? Lehet, hogy valamelyik előző életemben alkoholista voltam....:)))))
2013. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!