Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ki voltam előző életemben?...

Ki voltam előző életemben? Kérem az válaszoljon, aki tényleg tudja! Kíváncsi vagyok, hogy egyezik-e azzal, amit gondolok. Nem kérem szakmák, emberek kavalkádját a múltamból, hanem a témát gyakorló hozzáértők segítségét várom.

Figyelt kérdés
2013. jan. 25. 08:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
50%

te vagy az új drakonak szloics vagy 404????

ezt h te ki voltál itt a gép előtt ülve honnan találjam ki???

még a jelenben sem tudom ki vagy nem hogy a múltban ki voltál???

honnan veszed h van előző élet láttad???vki bebizonyította neked h múltról ismer téged és tárgyi bizonyítéka van amit független túdósok társulata mérésekkel alátámaszt??

NEM!!!!

2013. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Így nem lehet megmondani egy teljesen ismeretlen emberről. Ehhez kell valami a jelen személyiségedből. Például születési idő.
2013. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak: Nem kérem tőled, hogy megmondd, hiszen szkeptikus vagy! Bár érdekelhet a téma,hiszen ezt böngészed!

Elárulhatom, hogy én sok mindent tudok és tapasztaltam, de nem akarlak meggyőzni! A reinkarnáció számomra hihető dolog, lehetségesnek tartom, nem zárom ki. Ha nem emelnél vaskalaposan ilyen falat, és nem zárkóznál el, akkor tapasztalhatnál dolgokat.

A második kommenthez: Szándékosan nem mondtam meg, van, aki meg tudja mondani így is. A kapcsolathoz elég a net.

Ha benne vagy a témában, akkor tudod..

2013. jan. 25. 09:33
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen valószínű gyk nickről meg lehet állapítani ilyen csiribiri hókuszpókusz nemlétező hihetetlen dolgokat -.- XDDD
2013. jan. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Írtam priv.et! :)
2013. jan. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%
első vagyok pszichológus vagyok és parapszichológia az érdeklődési köröm meg az okkultizmus...akkor ki a vaskalapos????
2013. jan. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim válasza:
Mik azok a dolgok, amiket tapasztaltál? Mérhetően, feljegyezhetően, láthatóan megélted, hogy valaki meghal és a lelke átvándorol másba? Segíts és mondd meg, mik azok a dolgok, amiket pl. én nem tapasztalok. Nem a szkeptikus emberek zárkóznak, a szkeptikusok jellemzője ugyanis pont a nyitottság, minden felé nyitnak és érdeklődnek, de a racionalitás keretén belül. Szerintem ha igazolható lenne, hogy a reinkarnáció valós, nem lenne olyan ember, aki ne ismerné el, hogy "bakker, tévedtem", hiszen akkor ott vannak a tények. Addig viszont csak hit marad, és inkább te zárkózol el, méghozzá a valóságtól egy olyan világba, amely számodra megnyugtatóbb. A másik dolog meg, még ha el is ismerném, hogy létezik ilyen, hiszek benne, akkor is nonszensz, hogy valaki akár 300 km-es távból, a gép előtt ülve, mindenféle személyes infó nélkül, csak a begépelt betűidet nézegetve lássa, hogy te ki voltál. Ez olyan bődületes hülyeség, ami ijesztő, hogy egyáltalán létezhet.
2013. jan. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Nagy betűkkel írtad, hogy NEM, ebből következtettem, vagyis

bődületes hülyeségnek tartasz dolgokat, amit nem tapasztaltál. Miért jelented ki határozottan, hogy ilyen nincs? Miért kell szkeptikus tudósoknak kőkorszaki műszerekkel bizonygatni, hogy ilyen bizony nincs? Ugyanígy azt is mondhatja valaki, hogy nincs Isten. Én nem vagyok hívő, de amíg az ellenkezőjét nem bizonyítják, nem vetem el, hogy NINCS! Az előző élet nem bizonyítható, úgy ahogy az ellenkezője sem. Nem buta emberekkel beszélgettem az öregedő lélek állomásairól, mindegyiknek meg kell tapasztalni, tanulnia kell, amíg el nem éri a tudás szintjét, ilyen van néhány guru, Magyarországon is 1-2 nagyon régi lélek, aki tanít, gyógyít és tudja, ki ő.

Lehet, hogy én ezer év múlva fogom megtudni előző életeimet, most hiába kéred, hogy bizonyítsam be, ki voltam valamikor, nem fogom tudni megértetni, főleg, ha nem is akarod!

A másik, nem állítom 100%-osan, hogy van reinkarnáció, de

szerintem hihető, úgy mint sok más.

Ez a magyarországi guru, akiről meséltem, fénykép alapján gyógyított meg egy embert, akit nagyon jól ismertem!

Nem kellett Neki születési dátum, meg ilyesmi. Én még nem találkoztam Vele személyesen, de ha ebben a témában szkeptikus vagy, menj el az egyik előadására. Nagyon meg fogsz lepődni!

2013. jan. 25. 13:51
 9/19 anonim válasza:
7-es hozzászóló vagyok. Elnézést, az első kommentelő szavaira is reagáltam, de én és ő két külön ember vagyunk, én csak a 7-es kommentet írtam, kérlek ne azonosíts az első NEM-ezővel. Tudom, félreérthető, mert nincs kint felhasználó név. Szóval épp ezért én nem jelentettem ki, hogy ilyen nincs. De hát hívő vagy, mert elhiszed. Azt mondod, amíg az ellenkezőjét nem bizonyítják, addig nem veted el. Az rendben van, de hiszed. Mert én sem vetem el, mint lehetséges opciót, de mivel nincs bizonyítva, így nem is hiszem el, csak feltételezem, hogy lehet akár így is. Amint lesz rá bizonyíték, elhiszem. Amíg nincs, addig ez csak hit kérdése. Te pedig foglalkozol vele, számolsz vele, tehát hiszed. Én úgy gondolom, nem az az ok valami mellett, hogy lehetséges, mert még nem cáfolták. Amíg pedig hitről beszélünk, hogy írhatsz olyat, hogy hozzáértők segítségét várod? Mihez értenek, a hithez? A hit szubjektív dolog. Erre jó példa: régebben egy külföldi úriember előállt, hogy akkor ő most hisz a spagettiszörnyetegben. És vallást alapított köré. Nincs rá bizonyíték, hogy nem létezik, igaz? Tehát létezhet, számra létezik is, ő azt mondja, innentől hisz benne. Ha egy gyermeket ezzel a hittel nevelnek, ő már feltétel nélkül fog benne hinni. Pedig valljuk be, te komolyan tudod venni a spagettiszörnyet?
2013. jan. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Kedves hetes! Köszönöm a felvilágosítást! Bár részben Neked is szólt. Nem vagyok hívő, mint hasonlat, ismét felhoznám Istent, nem jelentem ki, hogy NINCS! De nem zárom ki a létezését sem. Nem vagyok vallásos,tehát hívő sem vagyok.

A reinkarnáció is ilyen,feltétlenül nem hiszek el mindent, de érdekel a téma. Amikor az elmúlt életekről beszélgetek, nekem is azok a hihetőbbek, amikben felfedezek racionalitást. Akitől tanultam bizonyos dolgokat, mindenre

adott kézenfekvő választ, mindennek meg van a miértje.

Biztosan hallottad már,: "ez a sorsod, ezt az utat kell végig járnod, ezt a lapod kaptad", stb.

Ennek a magyarázata: Ebben az életedben ezt kell megtapasztalnod! Kis csóringer, sosem lesz gazdag, hiába gürizik, sohasem megy semmire, így éli az életét, stb, stb,mondják egy emberre, most ez van, egy régi életben lehet, hogy mesésen gazdag, ismert, népszerű volt! Ez azért van, mert minden léleknek meg kell tapasztalni a sorsokat. Van, aki nagyon hamar újjászületik, van aki akár

évszázadokig nem. Az öngyilkosok lelkei a temetőben nagyon

nehezen szakadnak el a régi testtől, olyanok, mint egy lufi, amelyik oda van kötve. És van, aki el tudja oldani őket onnan, majd ismét újjá születhetnek.

Ezeket a dolgokat szerintetek az ujjamból szoptam? Aki ezekre a témákra tanított, eleinte én is hitetlenül hallgattam, de amikor szépen minden kérdésemre válasz került, kezdtem elhinni. Jelenleg, úgy fogalmaznék, mint amikor olvasom az újságot, és eldöntöm, hiszem-e, vagy sem. Vagyis nagy mélységekig nem merültem bele, de tényleg érdekel a téma, mint sok minden más.

Az, hogy valaki 300 km-re van a neten tőlem,a távolság higgyétek el, semmit nem jelent, lehet akár Amerikában is!

A hozzáértők alatt azt értem, hogy nagyon sok ezoterikával komolyan foglalkozó embernek van affinitása ahhoz, hogy

meg tudja mondani bárminemű kapcsolat alapján, legyen az net, fénykép, ruhadarab, mi voltál előző életedben, vagy tud távgyógyítani, jósolni,rontást levenni, varázsolni, szerencsét adni, stb, stb....

Az, hogy chat-elsz a neten kamerán nézve a másikat, gondolod elhitte volna Petőfi Sándor? Azt mondta volna, ilyen NINCS! Figyelsz, 1-es?

2013. jan. 25. 17:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!