Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudtok Magyarországon megbízha...

Tudtok Magyarországon megbízható halottlátót?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 17:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
64%
és ezt egy olyan mondjak aki halottakkal akar beszélgetni ?
2013. febr. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 loupsolitaire ***** válasza:
61%

Patológus.

Tőle megbízhatóbb aligha létezik. Ha elég régóta van a szakmában, akkor beszélget is velük.

2013. febr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 Napkiraly ***** válasza:
55%
boncmesterként sokat látok, és még a pénzedet is rám bízhatod :)
2013. febr. 9. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
54%

Halottakkal akarsz társalogni és minket hülyézel le? :D


Mikor jut már el a csöpp agyatokig,hogy nincs se tisztánlátó,se jós,se halottlátó se egyéb fantázianevekkel ellátott csodaember??


Az ilyen jól átb@sz,elveszi a pénzed és jól körberöhög,hogy milyen hülye vagy...

2013. febr. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
0%
Pedig már ezen az oldalakon is megfordultak. Főleg a 10 év alattiak (és kislányok)között kell keresni, mert azután már "kiverik" belőlük és feladják.
2013. febr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
53%

Volt nekem ilyen ismerősöm, aki tényleg, minden viccet félretéve látott, vagyis mondta, hogy lát halottakat.

úgy értem, nem frissen elhunytakat hanem látja a halott rokonait és régi embereket időnként. Állítólag még beszél is hozzájuk, viszont ők nem szólnak vissza szóval. Igaz, azóta már szedi rendesen a gyógyszerét és nincs ilyen gondja.

2013. febr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Egyetértek azzal, hogy rengetes szélhámos, csaló van ebben a témakörben, éppen ezért tettem fel a kérdést, hogy ismertek-e olyat, aki nem az. Pl. a putnoki halottlátóról egyértelműen bebizonyosodott, hogy nem lát ő semmit, csak színészkedett, és lökte a szöveget (általában ugyanazt mindenkinek): http://www.youtube.com/watch?v=xoZZQN2lEtE

Tehát kíváncsi vagyok, hogy létezik-e Magyarországon jelenleg olyan személy, akinek tényleg megvan az a képessége, hogy halottakkal beszélgessen, és 100%-ban olyat mond, ami megfelel a valóságnak. Na most aki ilyesmiben nem hisz, az nem tudom minek válaszolgat az Ezotéria rovat alatti kérdésekre - válaszolgasson inkább olyan témakörökban, amihez jobban ért (pl. Étel-ital, elekronikai eszközök).

2013. febr. 13. 10:26
 18/30 anonim ***** válasza:
42%

Tehát aki nem olyan választ írt,amit hallani szerettél volna,az nem ért az ezotérihoz :D


Megnyugtatlak,hogy világon nem fogsz olyan embert találni,aki tud halottakkal kommunikálni...És nem csak vannak szélhámosok,ahogy Te mondtad,hanem mindegyik ember az aki ilyet állít magáról.Azokról akik elhiszik ezeket,pedig már tudod is a véleményem :)

2013. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

@18-as: Nem azt kérdeztem, hogy hülyének nézitek-e azt, aki hisz a dologban. Azt kérdeztem, hogy tudtok-e ilyet. Erre a helyes válaszok:

a) nem

b) igen, ez esetben neve és elérhetősége a halottlátónak

2013. febr. 13. 12:59
 20/30 anonim válasza:

Es megis mi alapjan tudjak eldonteni, hogy megbizhato?

Bizonyitani csak azt lehet, hogy nem az. (Ami mellesleg ido kerdese csak velemenyem szerint)

Ez alapjan te olyanokat keresel, akirol meg nem derult ki, hogy csalo...

2013. febr. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!