Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » A karma akkor is működik, ha...

A karma akkor is működik, ha rossz embereknek akarunk rosszat?

Figyelt kérdés

Régen azoknak is csak jót kívántam, akik nagyon nem érdemelték meg azt, de most elegem lett és határozottan állíthatom, hogy van egy olyan személy, aki kaphatna már egy kis pofont a sorstól. Persze itt nem komoly dolgokra gondolok...

Ilyen esetben is működik a karma?


2013. febr. 8. 17:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha rosszat akarsz neki,nem vagy különb nála.

A karmában nem éppen az a lényeg,hogyha rosszat teszel,vagy akarsz másoknak,akkor veled fog rossz dolog történni?Úgyis megkapja a magáét,ha eljön az ideje,nem kell neked akarni.

2013. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
A karmát nem tudod befolyásolni!
2013. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Antimod ***** válasza:
100%

Amit mással teszel, azt végső soron megaddal teszed. Ez a karma lényege.

Ha az a pofon kijózanító, és segítesz neki vele, azaz ráébreszted arra, hogy rossz úton jár (és nem a saját akaratodat akarod ráerőltetni pl.), akkor akár jót is tehetsz vele, persze csak akkor, ha hasonló helyzetben neked is úgy érzed, erre volna szükséged.

De távolról nagy okosságokat nem lehet mondani a tényleges személlyel és helyzetével kapcsolatban.

2013. febr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%

nem kell akarni... anélkül is visszakapják a rosszat amit adtak.

volt egy csaj, nagyon szemét dolgot csinált velem.

nem adtam neki vissza, egyszerűen kiléptem az életéből hogy ne érjen el.

megcsinálta egy másik lánnyal is, ő kitörte a fogát.

csak annyit kívántam hogy valaki állítsa meg az elfajuló elmebaját, ami miatt mindenkivel kiszúr aki nem tetszik neki.

összejött

2013. febr. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%
A "pofont" ő meg fogja kapni mindenképpen,ha Te már nem látod,akkor is.Magának fogja adni.Te ne piszkítsd be magad.Ha képes Vagy rá,maradj tiszta,és csak kívánj jót neki,ahogy eddig tetted másokkal.
2013. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Más karmájába te nem tudsz belenyúlni, csak a sajátodba, úgyhogy ne ártsd bele magad... Úgyis megkapja amit érdemel :)
2013. febr. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A karma az amit meg kell tapasztalnod,nincs kibúvó!
2013. márc. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!