Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ha egy ember reinkarnálódik,...

Ha egy ember reinkarnálódik, és már az új életében van, akkor az igaz, hogy élete első éveiben még erősebben élnek benne az előző életének emlékei?

Figyelt kérdés
Lehetséges, hogy sok dolgot amit ekkor csinál egy kisgyerek, vagy mond, azt még az előző életéből hozta át?
2013. febr. 9. 18:35
 1/8 Shai-Hulud ***** válasza:
69%
Nem. Az eredeti (buddhista) reinkarnáció leírása szerint semmit nem hozunk át az előző életből.
2013. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
64%
Szerintem lehetséges. Az egészen pici babák is álmodnak, pedig az evésen és alváson kívül nem sok dolog történik velük, amit fel kellene dolgozniuk. Más magyarázat szerintem nincs, csak az előző életek.
2013. febr. 10. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Emlekeztem dolgokra, igen.
2013. febr. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Lehet. Én amúgy is hiszek a lélekvándorlásban (lehet hülyének nézni érte...) de hallottam olyanról,hogy az kisgyerek meg tudta mondani (tudatni a szülőkkel, vagy valami ilyesmi :)) hogy itt és itt lakott egy ilyen és ilyen névű ember. Ami a igaz volt, és a halála időpontja alapján simán lehetne a kisgyerek. Nem tudom ez mennyire hihető, én is csak hallottam, viszont hiszek is benne. Lehet leszólni lehülyézni, attól még hiszek benne. Remélem segítettem :)
2013. febr. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
0%
szedjgyóygszert, beteg vagy
2013. febr. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

21:46 vagyok

Mondtam már, lehet szidni, nem érdekel :p

Higgy amiben akarsz, én is azt teszem :)

2013. márc. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Igen. Erről elég sok dukemntáció, feljegyzés,

vizsgálat, egyéb ilyesmi van.

2013. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem igen, csak az a gond, hogy mivel még beszélni sem tud, nem tudja elmondani. Szerintem.
2013. aug. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!