Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Úgy érzem mintha, a lányom...

Úgy érzem mintha, a lányom lenne?!

Figyelt kérdés
Január közepén hozzánk költözött egy cserediák,eredetileg nem nálunk lett volna,de a másik családnál gondok voltak. Nagyon kedves,aranyos lány. Egyre jobban kezdtük,megszeretni. Szeretett volna megtanulni zongorázni,viszont nem volt rá pénzük,nálunk van zongora a férjem megtanította zongorázni. Olyan gyorsan megtanulta és nagyon ügyesen játszik. Kezdtem úgy érezni,hogy olyan mint a lányom volt. Nem is tudom,miért vagy,hogy jött az ötlet,de megnéztem az igazolványát és pontosan egy évvel a lányom halála után született. Annyira furcsa,már az elején olyan más volt. Furcsa érzéseim voltak... Ugyanúgy szeret zongorázni,mint a lányom szeretett,sok dolgot úgy csinál ahogy a lányom csinált. Lehet,hogy ez csak véletlen és annyira akarok valakit a lányom "helyett",hogy ezeket a dolgokat képzelem,hogy olyan mint ő volt? (Ezt még az anyósom mondta,amikor mondtuk neki,hogy ugyanakkor született,mint a lányunk és,hogy mennyire hasonlít rá,de ő csak azt mondta,beképzeljük magunknak a férjemmel,mert így próbálunk feledni.)
2013. márc. 13. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elképzelhető, én hiszek az ilyenekben, van benne valami sorsszerű. És biztosan tanulnotok kell egymástól valamit, ha már így újra összehozott benneteket a sors :)
2013. márc. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem is lehet. Tudok valakit,egy férfit, akinek meghalt a 4 év körüli kisfia, és egyszer, mikor véletlenül elment egy családhoz látogatóba, mert kisfiúk született, a kisbaba, mikor meglátta az idegen embert, kapaszkodott, hogy vegye fel, ölelgette, és nem akart megválni tőle, sírt, mekor az ember elment. Hát van ilyen. Néha eltévesztik a kisbabák, hogy hova születnek, elmennek onnan, és megszületnek máshol.

Persze, a gond ott van, hogy, nem lehet az ő gyereke, ha a másé. De ha már felnő, és kölcsönös a vonzódás, akkor lehet tartani a jó kapcsolatot.

2013. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!