Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom nuniján belül...

1 éves lányom nuniján belül az egyik kisajkán furcsa dolgot vettem észre: piros, mintha ki lenne sebesedve és mintha kis mélyedés is lenne ott. Mi lehet?

Figyelt kérdés

Annyira megijedtem!! Tegnap vettem észre, talán holnap meg tudom a gyermekorvosnak mutatni, de nem biztos. Vagy rögtön gyermeknőgyógyászhoz vigyem?

Nem üthette meg, hiszen mindig pelus van rajta és ez belül van a kis szemérem ajakon.


2012. nov. 26. 21:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb gyerekorvoshoz vidd,majd ő megmondja hova tovább,lehet csak kicsípte a pelus.De lehet akár szemölcs kezdete,vagy a herpesz szokott még pirosan és sebesen kezdődni.
2012. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szedett antibiotikumot kislány?
2012. nov. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mostanában nem szedett. Herpesz? Honnan?
2012. nov. 26. 22:11
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nem húznám az időt. Ha bármi okból nem tudsz orvoshoz menni, akkor legalább hívd fel, és mond el mit látsz. Vagy a védőnőhöz is fordulhatsz, ha jó a védőnénid, biztos tud tanácsot adni.
2012. nov. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vidd orvoshoz a kislányt!!!
2012. nov. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hordozhatod te is a kezeden a herpesz kórokozóját is meg a szemölcsét is,pelenkázáskor meg bármi baci odakerülhet sajnos.De nem akarok hülyeséget írni,vidd dokihoz.
2012. nov. 27. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne talán mutasd meg gyerekorvosnak, hanem biztos!
2012. nov. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Voltatok orvosnál? Ugye nincs semmi komoly baj?
2012. dec. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy pici gyulladás volt csak, a gyerekorvos mosolyogva felírt egy kenőcsöt (látta a nagy ijedtségemet), kétszer kellett volna kenni naponta, de mi aznap este bekentük és reggelre már el is múlt, úgyhogy kb. összesen háromszor használtuk. Valami jó kis antibiotkumos kenőcs volt, most nem jut eszembe a neve.
2012. dec. 17. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!