Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Ingyenes reinkarnációs utazáso...

Ingyenes reinkarnációs utazáson voltam és elég rossz dolgokkal szembesültem, hogy verjem ki a fejemből, vagy mit tegyek?

Figyelt kérdés

Előhozták az előző életemet, egy cseléd voltam benne, nagyon szegény.

Volt egy kisfiam, olyan három éves lehetett amikor beadtam egy árvaházba mert nem tudtam nevelni. Emlékszem a képre hogy mennyire nem akart menni.

A mostani életemben a volt párom, aki nagyon rideg, nagyon szemét módon elhagyott, amit még mindig nem tudok feldolgozni.

Hogy felejtsem el, vége lesz ennek a rémálomnak?

Már évek óta nem tudok szabadulni ettől, még mindig bánt.

Mikorra bűnhődik meg eléggé az ember hogy elmúljon a szenvedés?


2013. ápr. 1. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:

hogy hoztál elő előző életed?

lépj túl rajta az előzőéleteidért meg semmilyen büntetést nem kapsz szóval nem amiatt történik ez.

2013. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
*hozták
2013. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%

Jól van az elrendezve, hogy az ember az agyával ne emlékezzen az előző életére. Mert valószínüleg mindnyájan számtalan önző vagy ellenséges, szóval rossz dolgot tettünk, és szörnyen emésztene a bűntudat mindenkit ezek miatt. Csak annyi dolgunk van ezzel kapcsolatban, hogy a jelen életünket minél önzetlenebbül, minél inkább jóindulattal és tudatossággal éljük.

Ha mégis szeretnél "törleszteni", legyél JÓ, békességes természetű, gyűjtsél jó karmát. Úgy élj, hogy csupán jóindulatból tegyél mindent. Ha van gyereked, szeresd nagyon, ha nincs, akkor szüljél, vagy fogadjál örökbe, ha nincs akadálya. Esetleg járjál valamilyen hívő gyülekezetbe, igyekezz közel kerülni a Teremtőhöz, amennyire csak lehetséges.

2013. ápr. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
A sérelmek halála a megbocsátás.
2013. ápr. 2. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
57%

megfizet mindenért az ember amit elkövetett valaha is, és a lényege h önként vállalja a sorsát mikor megszületik újra mert át kell élnie ugyanazokat az érzéseket amiket ő a rossz cselekedeteivel másoknak okozott.

ez a karma törvénye nincs előle menekvés,

2013. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
16%
Nagyon egyszerű ez, nincs előző élete senkinek. Ha szorongsz és magyarázatot keresel rá, nézz szét valami szakembernél.Pszichiátria, pszichológus, talán egy sima mentálhigénés szakember vagy szoc munkás is segíthet, olyanhoz fordulj aki egyetemet végzett, nem parát A depresszió is kezelhető, a szorongásos zavar is. Hagy ki ebből a mesevilágot, csak jobban beleéled magad a nemlétező előző élet okolásába......
2013. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem szokásom, főleg nem ennyi idő elteltével, de muszáj most reagálnom erre..

Először is, kíváncsi lennék kik pontozták le az előző életes válaszokat...;) Az, hogy az embernek vannak előző életei mára alapigazságnak kéne hogy számítson, de még mindig csak vitázunk rajta... De most komolyan. Akik ezt tagadják, azt képzelik hogy ha vége az életüknek azzal vége mindennek?:) Semmi-értelme nem lenne a létezésünknek, sehova nem jutnánk, ha állandóan "kiesne" az a tapasztalat amit eddig életeken át szereztünk. Csak gondolkodnivalóként..


Egyébként nagyon nem szerencsés - hát még olyan előadásokon, amikre "csak úgy beugorhatunk" - mások vezetésével visszatekinteni előző életekbe, egyrészt az ilyenek miatt..a másik most nem ér annyit hogy felhozzam, talán később.

De ami megtörtént az megtörtént - és ebben igaza van 4-esnek.

Ha rájöttél és el is fogadtad miért történt most az ami, azzal..hogy mondjam, ki lett egyenlítve ez a dolog. nem kell erre több energiát pazarolnod azzal, hogy rágódsz rajta.

Hidd el, én már csak tudom mit beszélek.. ha annál pontosabb képet kapok arról anno mi történt velem és egy jelenleg számomra nagyon fontos személy között, valószínű engem is sokkolt volna a helyzet.


Ha érdekel esetleg bővebben ez a téma, vagy sok kérdésed van, nyugodtan írj privit...

2013. ápr. 6. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
sztem vmi fundamentalista katolikus v egyéb szekta tagok,akik ebben lelik örömüket, azok csinálják...
2013. ápr. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!