Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet valami összefüggés...

Lehet valami összefüggés azzal, hogy a születésnap milyen névnapra esik?

Figyelt kérdés

január 14edikén születtem,az Bódog napjára esik

ezt a kérdést még nem nagyon boncolgatta senki?


2013. jún. 1. 12:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Nincs összefüggés. Édesanyádnak megindult a szülési folyamata, és azon a napon jöttél a világra. A biológia és a Gergely-naptár között nem igen látok közös vonásokat.
2013. jún. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
grafológia,számmisztika,névelemzés,horoszkóp stb.miatt tettem fel a kérdést.Ha azok vannak,akkor ennek is lehet létjogosultsága.....
2013. jún. 1. 12:54
 3/7 A kérdező kommentje:
de valaki a születési időt,percet(!)is feljegyzi,mert az fontos.....és ebből következtet,hogy milyen csillagzat alatt született a gyerek
2013. jún. 1. 12:56
 4/7 anonim válasza:
Persze hogy van osszefugges. Ha peldaul Eva nevnapon szulettel, akkor megszivtad, mert nem kapsz karacsonyi ajandekot. Vagy nevnapit :)
2013. jún. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha a születésed pontos idejének lehet is valami köze a csillagok, bolygók, stb állásához (bár én ebben sem hiszek), a névnapok akkoris egy teljesen más dolog. Az, hogy milyen napra milyen névnap esik, az egy emberek által, teljesen önkényesen kidolgozott rendszer, semmi köze ahhoz, hogy valaki mikor születik.
2013. jún. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg nem tesz bódoggá,hogy akkor születtél?
2013. jún. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát szerintem van egy kicsi összefüggés vagy csak véletlen az én estem is. Történt, hogy édesanyám és édesapám vitát folytattak az én elnevezésemről. Apukám minden áron Ábrahámra szeretett volna keresztelni anyukámnak nem tetszett a név - a női akarat itt is diadalmaskodott - így Ádám lett a becsületes nevem. De a történet itt közel sem ért véget teltek múltak az évek közel 9 éves lehettem mikor a naptárt nézegetve felfedeztem, hogy Ábrahám napján(augusztus 16.) születtem. Így a sors egyensúlyt teremtett és boldogan élünk míg meg nem halunk :D Lényeg a lényeg lehet van valami de az ember hajlamos sokszor többet képzelni a valósnál. De ezért vagyunk emberek mindig a csodát keressük :D
2013. jún. 20. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!