Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi lehet az összefüggés,...

Mi lehet az összefüggés, visszatérő álomkép megszűnése-látásom romlása?

Figyelt kérdés
Nagyon sokáig volt egy visszatérő álomképem. Mintha egy előző életemből lett volna. Madártávlatból láttam magam egy dzsungelben levő vízesés partján, de nem úgy néztem ki mint most, mégis tudtam, hogy én vagyok. Ez az álomkép kb. 20-21 éves koromig időnként visszatért. Ugyancsak 20-21 éves koromban elkezdett romlani a látásom nagyon. A látásom azóta is romlik, az álomkép pedig azóta egyszer sem tért vissza. A rossz látás valami karmikus dolog lehet ezek alapján az esetemben? Talán abból az életemből hoztam amiből a képet láttam? Mi lehet az összefüggés? Mert nagyon érdekes, hogy időben egybeesik a két dolog.
2011. szept. 24. 18:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet összefüggés a kettő között, keress fel egy regressziós hipnózissal foglalkozó szakembert!!!
2011. szept. 24. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nadis utaztatáson voltam már, de nem jött össze. Azaz az utaztatás össze jött, csak nem az említett előző életembe mentem vissza, hanem egy másikba:( :)

De gondolkoztam már, hogy neki futok újra.

2011. szept. 24. 23:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!