Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » SOS! Aki egy picit is ért...

SOS! Aki egy picit is ért ehhez a reinkarnációhoz? A gyerekemben újjászülethet egy olyan személy akit én ismertem régen?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 21:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%

Elméletileg igen, csak erre nagyon kicsi az esély, úgy is mondhatnám szinte lehetetlen :-)


OM

2013. júl. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Amennyiben van reinkarnáció, biztosan van erre is esély.

Viszont a születések számát figyelembe véve nem tartom valószínűnek ezt.

2013. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
39%
Lehetséges. Igen.Vajon mi kötötte hozzád akkoriban. Lehet, hogy újra a közeledben akar lenni.
2013. júl. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
20%
Nem.
2013. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
28%
Sajnálom hogy ilyen anyja van...
2013. júl. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%

mi van ha a nemrég elütött és kilapított egyik rovar reinkarnálódott, aki épp a kocsi szélvédőjén végezte...

minden elképzelhető..az is közel állt hozzád.

2013. júl. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
jó persze lehet ítélkezni, tessék csak! de én most kismama vagyok és eddig lefostam az egészet de most lehet érzékenyebb vagyok a kelleténél és ezért agyalok ezen. tudom nem kéne, ilyen anya vagyok.... lehet igazadvan h sajnálni kell szegénykémet , szar hülye vagyok
2013. júl. 22. 09:23
 8/28 Babci válasza:
62%

Figyelj ! Van aki hisz benne , van aki nem . Nincs azzal semmi gond , ha ilyen foglalkoztat , csak ne ''kattanj'' rá nagyon :) Azért mert érdekel a téma , vagy volt/van valami megérzésed ezzel kapcsolatban , attól meg egyáltalán nem vagy/leszel szar anya !!!!! Sőt ! Azt kéne sajnálni , aki ilyen paraszt dolgokat ír Neked !!! Ne foglalkozz a negatív kommentelőkkel , az , hogy ilyenek legyen az Ő bajuk . Maga a reinkarnáció is érdekes dolog . Az emberek nagy része nehezen , vagy egyáltalán nem tudja / akarja elfogadni a halál gondolatát sem . Úgy talán könyebb , hogyha hiszünk valamiben . Azt meg , hogy pontosan mi van odaát , azt senki nem tudja . Talán (remelem ) var ránk meg valami :)

De ne angyalj rajta sokat , inkább elvezd a baba várást , es ne foglalkozz a hülyékkel . Sok boldogságot , es egészséget Nektek !! :)))

2013. júl. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
36%

Inkább azon agyalj, hogy mivé fogod nevelni szegényt, ha bemeséled magadnak, hogy xy született újjá benne. Én nem látok jó kimenetelt.

Ha jó anya vagy, akkor inkább az érdekeljen milyen lesz a gyerek sorsa, nem pedig a saját hülyeségeidre kéne felhasználni.

2013. júl. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a kedves szavakat:-) persze nem fogom én ezt mondani a babámnak nem is kérdeztem ezt csak úgy kérdezés nélkül a párommal közölte valaki... mindegy is
2013. júl. 22. 20:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!