Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Lehet a reinkarnációnak...

Lehet a reinkarnációnak valami köze ahhoz, hogy kötődök nagyon egy olyan országhoz, amiben születésemkor háború volt, de soha nem jártam ott még?

Figyelt kérdés

Vagy ez hogy van? Tetszik az ország, kötődök is hozzá valamiért, pedig soha nem voltam ott, és nem a fényképek miatt tetszik.

10 éves koromban is sokszor mondogattam a nevét valamiért.


Lehetséges, hogy háború alatt ott haltam meg, majd pár hónap múlva Mo.-n születtem újjá?

Vagy ez teljes képtelenség, és csak én képzelem be?


Ha képtelenség, miért kötődök érzelmileg nagyon ahhoz az országhoz?



2013. aug. 3. 22:10
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Melyik ország?Amúgy nem tudom ,én mindíg is elszerettem volna jutni Észak Amerikába.
2013. aug. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
47%
1. vagyok de ha van is ilyen jelenség akkor szerintem nem születnél kétszer embernek. Hanem valami állatnak
2013. aug. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Bosznia Hercegovina - jugoszláv háborúk, boszniai belháború
2013. aug. 3. 22:25
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem tudom. Állatnak?

Soha nem jártam az országban (max a szomszédban, Horvátországban), de mégis kötődök hozzá. Kiskoromban is éreztem egyfajta kötődést, és vágyat, hogy ott éljek, pedig csak és kizárólag akkor kezdtem el olvasgatni az ország után, és nézegetni képeket.

2013. aug. 3. 22:27
 5/15 A kérdező kommentje:
1993 szeptemberében születtem.
2013. aug. 3. 22:28
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy regresszív hipnózis sok dologra fényt deríthet az előző életeiddel kapcsolatban.
2013. aug. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És azt hogy lehet, vagy hol?

Csak mert a Nyugat-Dunántúlon lakok egy kisvárosban.

2013. aug. 3. 23:14
 8/15 anonim ***** válasza:
és mivan ha pont előző életedben voltál állat?
2013. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Akkor nem kötődnék annyira egy országhoz...
2013. aug. 4. 08:41
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

egy reinkarnációs ciklusban ált nincs visszafejlődés.

mivel az állatok egy relatíve alacsonyabb értelmi színvonalat képviselnek, még ha ez is lettél volna előző életedben, akkor ha ebben az életben emberként is születsz újjá, vmi primitív afrikai vagy ausztrál törzsben élnél, és kergetnéd a lepkéket .

2013. aug. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!