Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Hogyan létesíthetnék kapcsolat...

Hogyan létesíthetnék kapcsolatot az 5-ik dimenzióban lévő Reptoid csillagbázissal? Fontos információim vannak számukra, amik a háború kimenetelén fordíthatnak majd. És így az ellenállás elfog bukni.

Figyelt kérdés
2013. aug. 2. 23:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Szerezz be 1 tonna kakasherét,rakj belőle tüzet,majd vetkőzz meztelenre,metéld körül magad,a véred csöpögtesd a tűzbe,és észreveszik egyből a jeleket.Kitartás haver,kitartás.
2013. aug. 2. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Figyi.Én több hónapon át trollkodtam egy csomó kérdésnél,vagy egy szkeptikus hozzászólással a témához,vagy egy egy kicsavart hülyeséggel.És ezzel még nagyon sokan így voltak,mert december tájékán ez még vicces volt,és tényleg jó kis második humor topicot csináltunk az ezóból.


De pont ezért elűztük innen a valódi ezósokat,és láthatod a napi kérdések számában hogy a kategória emiatt eléggé megfogyatkozott tagokban/látogatókban.


Illetve szerintem és úgy a normális humorérzékkel rendelkezők szerint már eléggé lerágott csont lett ez a reptoid dolog.Mintha kacagnom kéne a banánon elcsúszós viccen...Szóval ideje lenne abbahagyni.


Mondom ezt úgy hogy én vagyok az oldal talán második,esetleg első legnagyobb szkeptikus trollja.(csak új regem van)


Szóval még én,szkeptikusként is belátom mennyire uncsi már ez,és fura mód az ezósok érdekeiben szólok.(azért vannak önös érdekek is.Például jobb lenne már látni valami szaftos UFO kérdést)


Na ennyi lenne.Ezektóől a reptoid viccektől régen tényleg rekeszizomgörcseim lettek,de lássuk be:Eltelt fél év...

2013. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Reptoidok léteznek,nemhiába vannak ősi barlangrajozokon és még sorolhatnám,nyílván mikor elkezdődik az invázió lesznek túlélők és megprobálják visszaszerezni a bolygót,nos én inkább a reptoidok oldalára szeretnék állni,és azért nem észleljük őket mert az 5-ik dimenzióban vannak
2013. aug. 2. 23:41
 4/17 anonim ***** válasza:
57%
Ja elég unalmas. Egy ideig vicces az abszurditás, de innen már nem is látszik, hogy mikor lett unalmas ez a poén.
2013. aug. 2. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
45%
Jó egy régi motoros véleményét is hallani monti.
2013. aug. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Fel kell venned Szenthelyi Árpáddal a kapcsolatot, ő felhívja a mobilján a lumbulábi birodalmat akik megadják neked a reptoid főcsászárkirály-akármicsoda elérhetőségét. Facebookon sajna nincs fent mert háborúban állnak a poloskoidokkal és ők figyelik a Facebookot!
2013. aug. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Te mit szedtél be? Valaki segít vagy ez alapjárat?
2013. aug. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem akarnak semmit visszaszerezni, mindig békés szándékkal jönnek, csak figyelnek, hogy hogyan fejlődünk.
2013. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 BlackSword ***** válasza:

1... Kedves utolsó, nem a reptiliánok/reptoidok miatt fejlődünk, hanem azért mert szükség van rá...


Második sorban kedves kérdező, három flottát vontunk össze a Föld védelmére... Többek között 40-50 tucat Defiant osztályú hadihajót...

2013. aug. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Meg kell enni 1 tál rakottkrumplit, mert ha nem eszel akkor a reptoidok leköpnek gnyokival.
2013. aug. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!