Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Van olyan tapasztalatotok,...

Van olyan tapasztalatotok, hogy úgy gondoljátok, vagy gondoltátok, hogy egy bizonyos híres ember voltatok előző életetekben? Ha van, akkor kiváncsi lennék, hogy mi alapján (érzés, emlék, képesség stb) jutottatok erre a következtetésre.

Figyelt kérdés
Gúnyolódók, hitetlenek és azok akiknek nem volt ilyen tapasztalata kérem kíméljenek. Nem véleményekre vagyok kíváncsi, hanem tényleges tapasztalatokra, megfigyelésekre, hogy a saját megfigyeléseimmel összevethessem.

2013. szept. 14. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
6%
A pilisszentiváni masrúmember.
2013. szept. 15. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
69%
Ha valaki egy hires ember reinkarnacioja, akkor annak rendelkenie kell az osszes, az elozo eletfolyaman mar megzerzett tulajdonsaggal, kepesseggel. Vagyis, ha az a hires ember peldaul zeneszerzo volt, akkor most nem lehet botfulu, mert ha az, akkor nem o volt az a hires ember...
2013. szept. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Eszerint az elv szerint, már mindenki polihisztor lenne...
2013. szept. 15. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annak idején volt egy ismerősöm, aki tudott "infót szerezni" arról, hogy ki voltam előzőleg, mondta, hogy voltam ismert is, és adott egy aprócska irányt (nagyvonalban foglalkozás), én meg viccből rávágtam egy nevet, ő meg pislogott, hogy hátizé. Namost, eddig totál úgy hangzik, hogy csak kamuzott, és arra várt, hogy én mondjam ki, ki szeretnék lenni, aztán rávágja, hogy ráhibáztam, és elhiszem neki. Viszont, ezt követően már tudatosan vizsgáltam meg a kapcsolatomat a személlyel, hasonlóságokat, különbségeket, és az alábbi megállapításokra jutottam:


- a beszédstílusom elég hasonló. Van egy velemszületett "beszédhibám", bár állítólag már nem szembetűnő, de a híres személy nyelvét ezáltal teljesen természetesen beszélem a mai napig, és bár magyar vagyok, szívvel-lélekkel, mégis úgy fogok beszélni világéletemben, mintha akcentusom lenne abból a nyelvből :)

- Óvodában elkezdtem tanulni ráadásul azt a nyelvet, és amíg egy későbbi rossz tanár miatt el nem kezdtem előre gondolkozva megfogalmazni a dolgokat, olyan természetességgel beszéltem, hogy az csak na. A szórendeket tökéletesen raktam össze, ösztönösen a megfelelő sorrendben jött minden, és ilyesmik.

- imádom azokat az ételeket, amiket ő rendszeresen evett. Valahogy jobban esik azt enni.

- egész életemben körülvett a jelenléte. Anya is nagyon szereti, hímzett róla képet, néztünk róla forgatott filmet, és eljutottam olyan helyekre, amik legalább ideiglenes időszakokban kapcsolódtak hozzá, de egyikbe sem én akartam menni, csak úgy vittek épp.

- egy alkalommal, amikor egy ilyen helyen voltunk, láttam róla egy gyönyörű mellszobrot. Mindenki megnézte a múzeumot, képeket, szobrokat, egyebeket, aztán ment tovább. Én lassabban haladtam, majd megálltam a mellszobor előtt, vele szemben, úgy érezve, mintha lenne köztünk valami kapcsolat, mintha ismerném őt. Akkor ezt nem fogtam fel, csak jóleső érzés töltött el, ismerős érzés, és mosolyogtam. A hozzászólást indító esemény miatt emlékeztem vissza erre az eseményre, és olyan volt, mintha lassan összeállt volna a kép.

- sok dolog van, amiről tudom, hogy ő is utálta, és én is utálom, bár halványlila gőzöm sincs igazán, miért utálom.

- vannak olyan tevékenységek, amiket szabadidejében ő is művelt, hobbiként, és én is szeretek olyanokkal foglalkozni, bár ez önmagában messze nem lenne elég. ^^

- Emellett viszont vannak köztünk különbségek is. Ezek a különbségek olyanok, amikre logikusan rá lehet mondani, hogy "karma". Mármint... követett el hibákat ő is az életében, ahogy más is, és nálam mintha az lenne a cél, arra hajtana az univerzum, hogy ne így legyen, hanem akár teljesen fordítva. Ráadásul ezekről a dolgokról kis korom óta jósolják, hogy jól fogom csinálni, és én is roppant fontosnak tartom, hogy jól menjen (még a horoszkópomban is benne van :'D )

- És ami nekem igen sokat számító érv lehetne, az az, hogy ismerem halálának módját és annak körülményeit, vagyis tudom, mely szervével volt problémája, ami miatt meghalt, én pedig mind a két szülőm családfájáról arra a szervre kapom az "örökletes bajokat", ráadásul még átvitt értelemben is hajlamos vagyok olyan érzelmi problémákra, ami ennek a szervnek okozhat gondokat fizikailag. Még a kifejezésben is benne van a szerv neve.


Ennek ellenére, bár roppant gyanúsnak tartom, hogy én lennék az ő reinkarnációja, sok összefüggést és logikát látok, főleg a részletekben, de nem mondanám ki 100%-ig biztosra, hogy tényleg ő lennék. Lehet, hogy csak hasonlóság. :) Bár... jól jönne valami tutibiztos megerősítés, nem az egóm miatt, hogy jaj, micsoda nagy ember voltam én előzőleg, hanem azért, hogy meglegyen a bizonyosságom, és tudatosabb lehessek a karmámmal is.

2013. szept. 15. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ja igen, kifelejtettem, hogy arcra is hasonlítok némileg, alapból is hasonló frizurákat szerettem, mint amilyet ő hordott, az öltözködési stílusa pedig egyenesen olyan "pont nekem való" :)
2013. szept. 15. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Sok ember volt már híres is, elég sok hadvezér vagy előkelőség vagy uralkodó család van a történelemben, szóval van rá nagy esély.


4-5: Ez érdekes :) Valóban lehet hogy ő lehettél, amúgy nagyon tetszik ahogy írsz részletesen kifejted de azért konkrétumot mégsem írsz :D

Nyelvvel kapcsolatban én a franciára tippelek. Elárulod ki volt az a személy?

Ezt amúgy én is észrevettem hogy valahogy az arcvonásaik az embereknek emlékeztetnek önmagukra előző életbeli énjükön is.

Amúgy ki tudod deríteni, van ilyen regressziós hipnózis, de aki nem szereti a hipnót annak van reinkarnációs utaztatás is, nekem azért szimpibb az mert akkor nem kell hipnóban lenni. (LaMech-re ha rákeresel ő foglalkozik evvel is) Ez azért jó mert bizonyos karmafeloldásban segít pl avval a szerveddel kapcsolatban amivel gond van. Ha szervi baj előző életből származik akkor ilyen utaztatások szoktak segíteni, akár fóbiákon és allergiákon is.

Amúgy az is lehet h nem csak egyszer voltál híres, több híres előző életed is lehetett.


A kérdésre: Konkrétan azon hogy én voltam e híres, nem gondolkodtam, de olyan érzésem van hogy biztos voltam atlantiszi vagy egyiptomi főpapnő/papnő.

Biztos hogy spiritualitással sokat foglalkoztam a régmúltban is, mert szinte mindenféle lelki gyakorlat, technikák, stb nagyon könnyen tanulhatóak számomra, sőt ösztönösen magamtól jövök rá ezekre.

2013. szept. 15. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Laylah ***** válasza:
100%
6: Akkor te rokon lélek vagy :D Bár sosem volt merszem belemerülni különféle mágiákba, de ameddig eljutottam, ösztönből mindent meg tudtam oldani, totemet, angyalt idézni spontán. Atlantisz hozzám is közel áll, bárhol olvasok róla, falom a sorokat, és eszméletlen erős honvágy fog el. Másik két ilyen Egyiptom nálam is (főpapnő voltam) és a brit területeken élt kelták (ott meg amazon voltam). Egész életemet végigkísérte a kelták és Egyiptom szeretete, utóbbiból főleg a miszticizmus. Kelta területekkel kapcsolatban is könnyen tanulok, és oda is honvágyam van. Minden vagyok, csak magyar nem XD
2013. szept. 15. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat minden segítőkész válaszadónak. Már tisztábban látom a területet. :)
2013. szept. 15. 20:29
 9/16 anonim ***** válasza:

#7 Laylah kedves, ha sosem volt merszed belekerulni mindenfele magiakba - ahogy irod, akkor hogyan lehettel fopapno Egyiptomban ? Az egyiptomi papnoknek a kisujjukban volt az atlantiszi magia, anelkul nem lehetett volna papno, nem gondolod ??

Olvastad Elisabeth Haich Beavatas c. konyvet ?

2013. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Laylah ***** válasza:
100%
Egyiptomban démonmágiába haltam bele.
2013. szept. 16. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!