Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek van előző élet?...

Szerintetek van előző élet? Jól érzem hogy; előző életemben sámánnő voltam?

Figyelt kérdés

Többször történt meg hogy amit álmodtam x éven belül szó szerint megtörtént.

Amellett sok érdekes képességem van.

És úgy érzem hogy előző életemben sámánnő voltam.

Valószínűleg megmaradtak az érzéseim előző életemből.

Prímán megérzek dolgokat, amellett bár fiú vagyok de női testi vágyaim vannak, és annyira hogy csak hetero, normális srácok érdekelnek.



2013. márc. 22. 16:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Nem hiszem, hogy konkrétan ilyen dolgokat magunkkal hozunk. Főleg nem ilyen ráhatással a mostani életre.

Az, hogy meleg ill. transzszexuális vagy, más oka lehet. Inkább kapcsolódik a mostani életedhez. Habár ki tudja.

2013. márc. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%

Sánánnő? Édesem, te nem voltál sámánnő.

Te egy transzszexuális nő vagy egy férfi testben.

És nem vagy meleg, mert ha transzszexuális nő vagy, és a pasikat szereted attól még hetero vagy. Olvass utána.

Egy 10 éve nőként élő transzszexuális.

2013. márc. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
63%
Van előző élet, de az nem "érezhető", hogy mi voltál. Regressziós hipnózissal viszont, vissza lehet vezetni az előző életbe.
2013. márc. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem lehet. Nagyon is igaz lehet, amit gondolsz magadról. Most már csak az a kérdés, hogy akkor merre tovább.
2013. márc. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Most vagy sámánnő, csak még nem szedted szét, nem raktad össze magad.
2013. márc. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A reinkarnáció egy maszlag. Arra jó, hogy elcseszd az életedet abban a tudatban, vagy hitben, hogy majd a következőben jobb lesz. Nem lesz jobb! Nem lesz következő! Most élsz, most kell elérned, amiit akarsz.
2013. márc. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
11%
lehetséges.szerintem van előző élet.
2013. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
14%
Van előző élet mert a lélek a testben őröké él. De olyan nincs hogy te álmodsz egyet aszt begondolod hogy előző életedbe dzsekitchen voltál. Meg miaz hogy kőtőc a fiukhoz? Erre már jó rég rá jőttek hogy erre a legegyszerübb megnevezés hogy: b*z*i
2013. márc. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Nem létezik előző élet. Az lehet, hogy megérzel dolgokat, de biztos, hogy nem voltál sámánnő és nem is leszel soha.
2013. ápr. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ó, hát hogyne. Én meg Hitler, szóval rettegjetek, I kill you! (Ja nem, ez Ahmed, a halott terrorista szövege. A fenébe, ezt buktam.)
2013. ápr. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!