Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kétszer is leesett a mobilom...

Kétszer is leesett a mobilom a polcról, unokabátyám halálának időpontjában. Szerintetek mi történt?

Figyelt kérdés
A mobilom a szekrény felső keskenyebb polcáról (alul szélesebb polcrészt kikerülve) a járólapra esett óriási csattanással. (Ide szoktam tenni a telefonom, tehát évek óta "ez a helye", kb. 1 méteres vállmagasságon.) Miután meggyőződtem, hogy működik, ugyanoda visszatettem, a polc felső részére. Néhány perc elteltével ugyancsak levágódott, ugyanoda, a járólapra. A mobil nem tört össze és nincsenek rajta karcolások sem. Pár nap múlva tudtam meg, hogy meghalt az egyik unokatestvérem. Az időpont a halála és a mobil leesése között azonos. (A mobil nem volt rezgőre állítva és ebben az időpontban nem hívott senki.)

2013. okt. 1. 09:53
 1/8 anonim válasza:
Hát gondolom az történt amire te gondolsz, vagyis a szelleme leverte a polcról a telefonod.
2013. okt. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem halálközelben, (vagy az után, ki tudja..)a tudat, ahogy elválik a fizikai testtől(vagy vedd úgy, hogy az ember lelke)képes felhívni magára a figyelmet .Mivel nem hallod őt, nem érzed az érintését, így máshoz kell folyamodnia.Egyébként nem lehet valami könnyű tárgyakat megmozdítaniuk, ezt testen kívüli élményeimből tapasztaltam.Elég nehéz!

Nekem is volt hasonló esetem.Egy öreg nénire vigyáztam, míg a férje kórházban volt.Egy reggel a belső ablakpárkányról nagy ívben lerepült egy kis tükör.Nem volt szél, huzat, meg be is volt az ablak csukva.Nagyot koppant a padlón, de semmi baja nem lett.Aztán pár perc múlva hívtak telefonon, hogy a férje meghalt!Tehát a férj halála időpontjában repült le a tükör.Mondta is a néni, hogy biztos a párja köszönt így el.

2013. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen, én elhiszem, amit írtak, nincs más magyarázata. Különben miért azonos időpontban történt, amikor SOHA nem esett le a mobilom a polcról? De bizony, én is érzem, valami elég fura dolog történt.
2013. okt. 1. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Mellesleg erre nem lehet rásütni azt sem, hogy véletlen egybeesés ugyanis akárhogy is nézzük, nem szoktak mobilok csak úgy maguktól repkedni.
2013. okt. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs összefüggés a két dolog között. De ha lenne, akkor sem lehetne bebizonyítani.
2013. okt. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem simán leesett és kész:-) Ez történt.
2013. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sajnos, nem lehet bizonyítani mi történt. Jó lett volna egy ipari kamera, hogy elemezni tudjuk. A mobilom 140 gramm, elég nehéz készülék. Súlyánál fogva a polc szélesebb részére kellett volna esnie. Sehogy sem stimmel, hogy miért esett a járólapra. És kétszer, néhány perc elteltével. :(
2013. okt. 4. 12:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem minden a tömeg... leeshet a mobil.

Erősebb a tudat, mint a tömeg.

2013. okt. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!