Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Tudtok írni mantrát, ami...

Tudtok írni mantrát, ami segít a tanulásban és/vagy koncentrálásban?

Figyelt kérdés

Nem azt szeretném mondogatni magamban, hogy ,,tanulás-tanulás-tanulás", mielőtt valaki ezt ajánlaná.:)

Köszönöm!



2013. okt. 2. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Mi az, nem megy a matek?
2013. okt. 2. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
Egyeseknek büdös a tanulás...pff..
2013. okt. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A mantra segíthet ellazulni, de ne tanulás közben mormold, hanem előtte. Amúgy mindegy melyiket mondod.

Ja, és az nem varázsige, csak egy eszköz. Önmagában nem fog segíteni.

2013. okt. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Zsbzs válasza:
Nehézségeid vannak a tanulással, koncentrálással? Ha van, akkor szerintem annak okát kell megtalálni, és azt megoldani.
2013. okt. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak annyi a célom, hogy megnyugtassam az elmém, hogy tanulás közbe ne kalandozzak el. Nem azt varom, hogy mantrázással a fejembe menjen az anyag. Amúgy semmi bajom a matekkal.:) Sokkal jobban szeretem a gondolkozós tárgyakat (matek,kémia, fizika) mint a magolós törit például.
2013. okt. 2. 17:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Tükörbe mondva, naponta, átéléssel és hittel:


"Napról napra, minden szempontból, egyre jobban és jobban vagyok."


Hallható hanggal mondva még hatásosabb (nem csak gondolva).


Ugyanígy:


"A koncentrációs képességem napról napra javul."

2013. okt. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Információ Kapitány ***** válasza:
49%

Tanuld meg ezt mondogasd magadba naponta 5-ször és garantálom, hogy kicsit jobb leszel.


http://www.youtube.com/watch?v=V0wpdn5WqAU


Vagy pl a jól megoldott házit, vagy 10-20szor elismételed magadban füzet nélkül akkor a rezgések, és a hullámok, illetve az aura interferencia amplitudó modulált sajátfrekvenciának deriváltja olyan vészesen tart nullához, hogy pl megjegyzed azt, amit tudnod kell.


Minden bele!

2013. okt. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:
Pár napja olvastam erről - akármilyen mantra lehet, a te mantrád lesz, ha másé, ha nem, mert te mondogatod. Továbbá aszondják (Yogi Bhajan), hogy a vibráció a lényeg, tudod, kicsit elhúzod. Mondogathatod, hogy tudooommmm, tudooommm, vagy értem, vagy egyszerűen, hogy figyelemmmm, tudod, awareness. :)
2013. okt. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2013. okt. 5. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!