Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Mi tőrténik a jövőben Hitler,...

Mi tőrténik a jövőben Hitler, Sztalin, Bundy, Capone reinkarnációival?

Figyelt kérdés

A jövőben amikor a tudomány nyit a spiritualitás felé, ami elkerülhetetlen lesz a fejlődéssel. Kideül a materialisták számára is, hogy valóban van reinkarnáció !


Mi lesz akkor, amikor egyszerű kisgyermekekről megállapítják, hogy tömeggyilkosok vagy pszichopaták, diktátorok voltak ? Hogyan befolyásólja ez az életüket ?


Apró ártatlan gyermekről reinkarnációs analízis után kiderül, hogy bizony ő volt Hitler vagy Mengele és sok millió zsidót gázosított el vagy egy tömeggyílkos pszichopata Ted Bundy, esetleg bűnöző volt El Capóne. Olyanok akik javíthatatlanok voltak. Mit csinálnál, mit csinálnának ezekkel a gyermekekkel ? Megbélyegeznék ? Bőrtönbe raknák ? Bűntetnék ? Kiközösítenék ?


Te mit csinálnál velük ? Másrészt véleményed szerint mit csinálna a társadalom velük ?


2013. dec. 13. 13:51
1 2
 11/14 openyoureye ***** válasza:

csigabiganéne-nek:


" Amikor már megérnek szellemileg is arra, hogy felfogják, mit is tettek, elkezdik törleszteni, jóvátenni a dolgokat, hogy előrébb haladjanak és fejlődhessenek emberileg. "


- Ezt, hogy értetted? Nincs olyan ember a világon aki emlékezne akár az előző életére is, nemhogy sokkal visszamenőleg. Esetleg ha nagyon akarja tudni, meditációval, vagy más segítséggel megtudhatja, de a meditációra egy romlott lélek még ha akarna sem lenne képes. Mellesleg kevesen vannak akik ebben hisznek és még kevesebben akik egyáltalán kutatják is az előző életüket.


Tehát a kérdésem honnan tudják, hogy a sanyarú életük karmikus eredetű és hogyan fogják fel mit tettek, ha nincsenek róluk emlékeik?

2013. dec. 27. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Az előttem lévőnek: Privátban válaszoltam.
2013. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a reinkarnáció hívői úgy tartják, hogy azok, akik rossz életűek voltak, nem születhetnek újra emberként, sokkal inkább valami csúszó-mászó féregként. Tehát, nem igazán kell tartani attól, hogy a következő Hitler majd leigáz minket, vagy az új Ted Bundy-tól elkezdhetnek rettegni a nők. Sokkal inkább retteghetsz attól, hogy egy esős napon a giliszta, akit éppen eltapostál, Sztálin volt.
2013. dec. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Már itt is csak a zsidókat kell csak sajnálni?


Kedves kérdező, a világháborúban mások is meghaltak.

2014. jan. 1. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!