Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Lehetséges, hogy Hitlert láttam?

Lehetséges, hogy Hitlert láttam?

Figyelt kérdés

Mostanában 6-kor megyek dolgozni. Ilyenkor ugye még sötét van. Mindig azon az útvonalon megyek, és pár hete a m,ásik oldalon mindig láttam egy körvonalat, aki (nem tom h írjam h értsétek) ilyen náci karlenditéssel állt. Nem tom hányadik reggel volt ez így, mígnem összeszedtem magam és odamentem. És ahogy közeledtem, egyre világsabbá vált, h ő nem más mint Hitler. Úgy megíjedtem, nem mertem közelebb menni, visszafordultam.

Lehetséges, hogy Hitler szellemét láttam?

Veletek történt már ilyen?

Vagy egy hasonmás, aki ezzel szórakozik?

Vagy Hitler föltámadt, és ő maga volt az?



2012. dec. 6. 14:11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/346 anonim válasza:
96%
Ha ezt komolyan írod és nincs mentális gondod, akkor maximum az lehet,hogy valaki szórakozik.
2012. dec. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/346 anonim ***** válasza:
97%

Anno napisz*ron is volt egy kép amint egy teljesen Hitlernek kinéző csávó utazott a buszon. Pont olyan kis bajusz, hasonló fej meg frizura.


Valami neon-náci lendítget ott reggel vagy csak a Részeges Kondrát Feri randalírozik részegen.

2012. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/346 A kérdező kommentje:
komolyan írom,
2012. dec. 6. 14:28
 4/346 anonim ***** válasza:
73%

Anyám borogass...

Ezért tart itt ez az ország! Mert debil emberek hétköznap munkaidőbe ilyen kérdéseket irkálnak ki ide.

2012. dec. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/346 anonim ***** válasza:
95%

Ha Hitler volt háza környékén laksz, akkor esetleg van rá esély, de másként nem hinném.Mégis, mit keresne itt?

Vagy legközelebb kérdezd meg tőle, ő Hitler-e?Ha egy retardált idióta, akkor még örülni is fog a kérdésednek.Ha esetleg mégis igazi, nos, akkor gáz van.

2012. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/346 anonim ***** válasza:
90%
Nem Hitler volt,csak azt mutatta milyen magas lesz az idén a hó.
2012. dec. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/346 A kérdező kommentje:
de ki lehet olyan elvetemült, h most is a minusz fokokban ott álljon és lendídgesse a karját csakhogy velünk szórakozzon? plusszba öltözzön be Hitlernek
2012. dec. 6. 14:30
 8/346 anonim ***** válasza:
96%
Vagy rendőr irányította a forgalmat....
2012. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/346 anonim válasza:
87%
Es ist nicht möglich.
2012. dec. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/346 anonim ***** válasza:
29%
Hitlert láttad, most készűl a megszállásra http://www.youtube.com/watch?v=He_PWsJqsVY
2012. dec. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!