Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Kedves hozzáértők . Milyen a...

Barátkozó kérdése:

Kedves hozzáértők . Milyen a a mennyei és milyen a földi test? Van e hasonlóság vagy eltérés és mik azok? Köszönöm az építő válaszokat.

Figyelt kérdés

#feltámadás #lelki test
2013. dec. 25. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Kit izgat én a pokolra akarok kerülni mert ott jobb a társaság.
2013. dec. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Tisztelt válaszolók!A kérdésemre kérem a válaszokat.


Köszönöm.

2013. dec. 26. 12:13
 3/16 openyoureye ***** válasza:
0%

Nos, ha hozzáértők alatt azokat érted akik ezt a szemetet terjesztik, azaz a jehovistákat, akkor a válasz nem hozzám szól.


Viszont ha az igazság érdekel: mi lelkek vagyunk, a test csak bizonyos megtapasztalásokhoz kell, szóval a különbség annyi, hogy míg a földi testnek vannak korlátai addig a léleknek nincs. Ezen kívül a lélek nem fizikai természetű, de gondolom ezt már tudtad magadtól is.

2013. dec. 27. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

1 Kor. 15,44

Elvettetik érzéki test, feltámasztatik lelki test. Van érzéki test, és van lelki test is. /Károli biblia/

Erre az igére gondoltam a kérdésemben. Építést

kérnék szépen nem rombolást .Köszönöm.

2013. dec. 27. 11:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Az én földi testem mennyei.
2013. dec. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A mennyei test kifejezést csak néhány vallás követői használják, gondolom arra akarsz rákérdezni, hogy a halálunk után milyen minőségű "test" az, amivel rendelkezni fogunk.

A földi testedet ismered. Ki van téve az idő múlásának, a fizikai és a kémiai folyamatoknak, alá van rendelve a biológiai törvényszerűségeknek.

Több helyen, főleg keleti vallásokban egy ruhához hasonlítják, melyet megkapsz a születésedkor, magadra öltöd és a halálodig viseled. Rajtad áll, hogy ez a ruha milyen minőségben szolgál téged a halálodig, mennyire tartod tisztán, mennyire marad egészséges, szép és használható. Ott úgy vélik, ha meghalsz, kibújsz ebből a ruhából, mint egy régi télikabátból, s az érzés is olyan, mint mikor egy nehéz, koszos ruhát ledobsz magadról. igazi megkönnyebbülés.

A lelket a (fizikai)test nélkül úgy írják le, mint mikor alszol, és jót álmodsz. Könnyűnek, korlátok nélkülinek és szabadnak. És sokkal-sokkal tudatosabbnak.


Remélem segítettem.

2013. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem gondolok a keleti vallásra. A Bibliából idéztem , hozzáértőktől kértem a választ és magyarul írtam.

Már bocsánat de elbeszélünk egymás mellett.

Ne írjanak kérem másról . Köszönöm.

2013. dec. 28. 21:21
 8/16 anonim ***** válasza:
A feleségemnek még most, 50-hez közelítve is mennyei teste van... :)
2013. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 hosszúhajú ***** válasza:
a hittantanárom régen azt mondta, hogy a test, lélek, szellem - e három közül maga a szellem az, ami megmarad belőlünk. bocsi, ennyire emlékszem - kérdezz meg egy papot.
2014. jan. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 openyoureye ***** válasza:

Úgy tűnik azt képzeled te vagy a leghozzáértőbb, mert egyik válasz sem felet meg a te elképzeléseidnek.


Talán jobb lesz ha elbeszélgetsz magaddal és megkérded saját magadtól :)

2014. jan. 6. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!