Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Szerintetek létezhet az hogy...

Bighorgasz kérdése:

Szerintetek létezhet az hogy én átéltem az előző életemet? Ha nektek is voltak ilyen ehhez hasonló történeteitek írjatok!

Figyelt kérdés
Születésem óta van az oldalamon (bal oldalt)a tüdőm alsó részének környékén egy kicsi bemélyedés (nem seb és nem is bőrhiba) szüleim mesélték, hogy amikor kicsi voltam és megtanultam beszélni, elmondtam nekik, hogy én előző életemben német katona voltam (igen leírom, náci SS-tag) a II VH-ban és egy orosz katona lött le, (akkor el tudtam mondani a német nevem, a rangom, és hogy hol harcoltam!) és azt is elmondtam hogy az oldalamon az a mélyedés, egy golyó ütötte nyom helye amiben meghaltam. Elméletileg utána akartak nézi hogy ki és mi volt, de konkrétan arra a névre nem találtak rá, mivel nem tudtam leírni(konkrétan nem tudtam írni.) de a helyszín és az idő stimmelt (tvnk nem volt akkor, olvasni pedig nem tudtam) sajna én erre nem emléékszek csak anyámék mesélték de akármikor kérdeztem meg őket mindig ugyanazok voltak a történet alappillérei csak nem emlékeznek már a névre , mert azt hitték és hiszik hogy csak képzelegtem

2014. febr. 1. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek ebben, szerintem előfordulhat.Bár ez elég kemény sztori...biztos tudni akarnád miket csinált az a katona??Nem véletlen, hogy "úgy van ez kitalálva", hogy ne emlékezzünk rá.
2014. febr. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Persze hogy tudni akarom! még az is lehet hogy büszke lennék magamra! (a szörnyűségekre is kíváncsi lennék, de a hősiességekre is!)
2014. febr. 1. 22:10
 3/8 anonim válasza:
100%
én is hiszek menne. sztorim nincs, de neten vannak meg egy könyv is erről.
2014. febr. 2. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Regressziós hipnózis, keress rá. A döntés a tied.
2014. febr. 2. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha van ilyen nyom a testeden, és gyerekkorodban beszéltél is az előző életedről, akkor ez olyasmi, amit Ian Stevenson pszichiáter is felfedezett sok általa vizsgált esetben. Pontosan ez volt a kutatási terültete. Olvass utána, szerintem érdekes lesz :)
2014. febr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%
te vérbeli élijen vagy
2014. febr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Igen, Te valószínűleg nagyon erős emlékeket hoztál az előző életedből magaddal, amelyek hírtelen hatalmas traumaként értek az akkori életedben, a halálod előtti sokkos állapotban, utolsó pillanatokba. Olyannyira, hogy ,,tovább hoztad" magaddal a jelenbe, mert az időd nem volt elég ahhoz akkor, hogy hírtelen feldolgozd mi is történt/fog történni, nem akartál még meghalni, elfogadni ezt, és ez szinte beléd vésődött ami mostani életedben is veled van. A mélyedés is ennek tudható be, ,veled van, mint egy figyelmeztető jelként, hogy téged valami különös eset ért valamikor,egyik életedben. Egy jel a múltból amely nem tudott ,,eltűnni" nyomtalanul. Írj nekem, ha érdekel a téma, szívesen beszélgetek ilyesmiről, álomfejtéssel, és kicsit néha reinkarnációval is foglalkozom.
2014. febr. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
Szerintem ez lehetséges,de ha a golyó tette bened azt a sebet,akkor még ott kell leni valahol benned a golyónak.
2014. febr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!