Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Milyen lehet meghalni?

Milyen lehet meghalni?

Figyelt kérdés
Nem,nem egy újabb öngyilkos jelölt tinédzser vagyok! :)Csupán kíváncsi vagyok, ki hogy gondolja az életet a halál után, vagy hogy milyen lehet meghalni ( azon kívül, hogy rossz) Számtalan feltevés van hogy pl: ha meghalunk a menybe megyünk, vagy újjá születünk egyesek szerint olyan mintha mélyen aludnánk. Szóval arra lennék kíváncsi, hogy ki szerint milyen lehet és hogy valóban létezik e túlvilág és akik meghaltak látnak e minket odafentről?

2014. márc. 20. 21:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
55%

Tudni nem tudom, de bennem ez maradt meg:

http://www.youtube.com/watch?v=ZzMVyzoObpg

(két része van, ez az első)

2014. márc. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim válasza:
85%
Maga a halál nem rossz, de másnap nagyon szarul érzed magad
2014. márc. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim válasza:
43%

-meghalsz

-leáll az agy, a szív, stb.

hogy a pibe lehet az hogy ez után még repülgessek meg ide oda menjek? xD nem nincs se fent se lent és nem is születünk újjá csak meghalunk és ott vége mindennek képszakadás de senki nem rakja vissza a filmet ennyi...

2014. márc. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
19%

sose a halál a rossz, hanem az odáig vezető út.

ami ált sikolyokkal, félelemmel, fájdalommal van kikövezve.

2014. márc. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
10%
Én úgy kérelem el a halált, ha valamikor megfogok halni nem fogok sem a mennyországban menni sem a pokolba csak egyszerűen beadom a kulcsot és eltemetnek majd szép lassan megrohadok a földbe mások azt hiszek a halálról, amit akarnak, de az én hittemet senki nem veheti el.
2014. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
16%
"úgy képzelem el"
2014. márc. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim válasza:

Én úgy gondolom,nyugodt és békés. Már annak,aki jól élte az életét!


Azért nem szeretnék meghalni,mert nem akarok fájdalmat okozni a szeretteimnek. :(

2014. márc. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:

Rengeteg halálközeli élmény, regressziós hipnózis és médiumok által közvetített információ szerint:


1) "Kilépsz" a testedből, a tudatod attól függetlenné válik.

2) "Alagúton" vagy azzal hellyel-közzel analóg valamin keresztül másik "helyszínre" érsz - vagy sokkal inkább más tudatállapotba, más érzékelési mezőre.

3) Végignézed életed minden pillanatát, az adott gondolatokkal együtt újraélve egy villanásnyi idő alatt. Érzékeled azt is, másokra hogyan hatott a viselkedésed ezekben a szituációkban. Ez után születik meg tudatodban erről egyfajta értékítélet.

4) Ezután már elég változó benyomásokról hallani, itt a HKÉ már csak részben érvényesül, mert sokan nem jutottak ilyen mélyre újraélesztés előtt. A beszámolók szerint a tudat egy másik síkon létezik tovább, akár testet is öltve, találkozik lélektársaival, stb. Sokan megértik létük lényegét, újra megtapasztalják egykori inkarnációik emlékeit, stb.

2014. márc. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 AkitLáttálÁlmodban ***** válasza:
0%
Ha valaki viszonylag egészségesen élte az életét akkor békésen fog meghalni.
2014. márc. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Nem tudom de mindjárt kipróbálom!! Viccet félretekintve attól is függ hogy milyen módon halsz meg!!
2014. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!