Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ehhez hasonlítható meghalni?

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Ehhez hasonlítható meghalni?

Figyelt kérdés
Nem vagyok magányos,és elnézést ha rossz kategóriába írók, de meghalni nem olyan...mint amikor reggel felkelsz(kivéve, hogy a születésnél nem emlékszel előtte semmire)és éled a napodat ahogy szoktad és amikor este lefekszel,észre se veszed, hogy elaludtál? Ilyen lesz a halál is? Nem fogok észre venni,csak elalszok/elájulok és kész?
2013. nov. 12. 14:40
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Kitudja, az is lehet hogy egy kamion vasal ki, az kicsit gusztustalanabb, viszont jó esetben észre sem veszed.


De lehet napokig szenvedsz majd valami betegségben, tudva hogy lassan vége, az mondjuk szerintem sokkal rosszabb lehet.


Vagy épp előtte napokig, órákig fájdalomtól szenvedsz és ordítasz.

2013. nov. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
Aki itt van, az nem tudja neked ecsetelni,milyen az, amikor "átmész".
2013. nov. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
39%

Vagy baleseted lesz és után 10 évig éber koma után halsz meg.

Vagy megtámad egy kutya és szétmarcangol, esetleg tablettát tesznek az italodba valami szórakozóhelyen és az visz el.

2013. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
71%
Egy a biztos, még senki nem jött vissza panaszkodni:D
2013. nov. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%

Mivel eddig csak egy "ember" támadt fel, és őt Istennek hívjuk, erre nem lehet bizonyosat válaszolni.


Ezt a kérdést szerintem mindenki vallási meggyőződése alapján döntse el.

2013. nov. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Őt Jézusnak hívjuk :D
2013. nov. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Vagy petárdát dugnak a segglukadba..az se kellemes
2013. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a kérdező arra gondol, hogy a halál után ugyanúgy a nagy semmi van, mint mikor elalszol. Nincs öntudatod, mondhatni, megszűntél létezni. Elég ijesztő, de akkor már nem fogsz félni az elmúlástól. Mert nem lesz semmi.
2013. nov. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!