Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Honnan tudhatjuk, hogy engedhe...

Openyoureye kérdése:

Honnan tudhatjuk, hogy engedhetünk-e bizonyos dolgok vonzásának, vagy ellen kell állnunk?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha vonzódunk bizonyos emberekhez és velük azonnal megtaláljuk a közös hangnemet nem lehet, hogy bizonyos dolgokat kell tőlük megtanulnunk, vagy épp fordítva és nekünk kell az ő segítségükre lennünk? Vajon milyen messzire lehet elmenni, vagy azonnal el kell utasítani az ilyet? De akkor miért van ez a kölcsönös vonzalom?

2014. ápr. 3. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindig a Felsőbb Énedre és a Szívedre hallgass.
2014. ápr. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Akkor is ha az erkölcsileg nem helyes?
2014. ápr. 4. 00:18
 3/6 anonim válasza:
0%

Én azt mondom (lehet önzőségnek fog tűnni, mert valahol emberi szinten az is), hogy tedd, ami NEKED a legjobb. Ha az erkölcstelen által leszel boldog tedd, ebből tanulsz, és nem más tanul belőle (hiába mondhat róla véleményt).


Álszentség lenne, ha azt mondanám, hogy persze kímélj meg ártatlan embert a szenvedéstől, de akkor Ő mit tanulna Tőled?


Sokszor voltam olyan helyzetben, hogy nem engedtem a csábításnak, következménye az lett, hogy szenvedtem, ha meg valaminek engedtem és nem akartam, akkor is rossz volt. Most meg olyan döntéseket hozok, amiknek örülni is tudok, ezt ajánlom neked is.

2014. ápr. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ezen már én is gondolkodtam... Van egy srác aki nagyon tetszik nekem, egész jóban is vagyunk, már szerintem mindketten gondoltunk arra, hogy összejöjjünk, de nem tesszük, mert a srác szerint nagyon más a világunk, és nem lenne összeegyeztethető... Pedig szerintem, ha már megismertük egymást a Sors/Isten (ki miben hisz, akar valamit kettőnkkel. Nem?
2014. ápr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De, szerintem is. Véletlenül semmi sem történik a világban...
2014. ápr. 16. 01:26
 6/6 anonim válasza:
de valamilyen szinten persze, te magad irányítod az életed...
2014. ápr. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!