Kezdőoldal » Utazás » Európa » A hírekben hallottam illetve...

A hírekben hallottam illetve néhány ismerősöm is említette hogy érdemes úgy menni nyaralni Görögországba hogy előtte bizonyos betegségek ellen beoltatom magam mert könnyen elkaphatok egy nyavalyát. Én nem hinném hogy ez szükséges. Ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 15. 14:02
 1/4 anonim válasza:
69%
Nem szükséges! Az oltások sajnos gyengítik az immunrendszert!
2013. júl. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%
nem kell oltás. Görögország nem Afrika, hogy annyi betegség lenne. A csapvízet viszont ne idd meg!
2013. júl. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megerősítést. :)
2013. júl. 15. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Görögországba szerintem sem szükséges, de azért ilyen hülyeségeket ne terjesszünk: "Az oltások sajnos gyengítik az immunrendszert!"


Vagy jobb lenne ha nem oltanának semmi ellen és hagy hulljon a férgese? Esetleg épp te vagy a te gyermeked, testvéred, anyukád? Egy olyan betegségben szeretnéd, hogy meghaljon ami ellen oltással már kiválóan lehet védekezni?

2013. júl. 16. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!