Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Sejthetem, ha a ciklusom a...

Sejthetem, ha a ciklusom a végéhez közeledik? (lsd. Lent)

Figyelt kérdés

Nem vagyok különösebben idős, ellenben a kevésnek tűnő, itt leélt éveim alatt sok olyan tapasztalatot szereztem, aminek tudom, hogy hiányában voltam. Ne értsetek félre, a legkevésbé sem tartom magamat "megvilágosultnak", mindössze valakinek az út egy részével a háta mögött.

Egy ideje az a megmagyarázhatatlan érzés lengi be a napjaimat, hogy az utazásnak ez a szakasza lezárul - ha fogalmazhatok így. Bízom benne, érthető lesz: nem tervezek kárt tenni magamban, nem égtem ki, nem vagyok elkeseredett. Egyszerűen megérzésekről van szó. Olykor például eszembe jut, hogy fontos lenne elbúcsúznom a testvéremtől, holott abban a percben kezdtünk beszélgetni.

Szóval egyre többször érzek egy késztetést, ami arra sarkall, hogy viszonylagos "rendet magam mögött hagyva" lépjek tovább.

Remélem sikerült érzékeltetnem mire vonatkozik a kérdésem, kissé nehéz szavakba önteni a dolgot :)



2014. jún. 25. 03:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Idén sok mindenkinek lezárult egy szakasz.
2014. jún. 25. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hol van az lsd?
2014. jún. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen,sejtheted.Búcsúzz el mindenkitől
2014. jún. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenesetre ne nyalogasd a konnektort!
2014. júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen megérezheted.De az is lehet, hogy csak valami nagy változás lesz az életedbe.Én például gyerekkorom òta érzem, hogy fiatalon ér a vég.Voltam jósnönél, aki hosszú boldog életútat látott a tenyerembe és a kártyáiban.Ám a napokban tanulmányozni kezdtem a születésihoroszkópom.S ott azt találtam amit mindig is éreztem.De azt is irta egy gondolkodásbeli változás is lehet akár.
2014. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!